| anonim_4396 a întrebat:

Saluuuut! Deci am o întrebare și împlinesc 16 ani in câteva luni. Mărimea penisului meu este de 14/15 lungime iar grosimea este de 14. Am o anumită teama in legătura cu grosimea pentru ca mie îmi e frica sa nu ii provoc durere iubitei mele in timpul actului sexual. Intrebarea mea e dacă pot întreține relații sexuale liniștit cu ea cu acest penis sau ar trebui sa îmi pun câteva semne de întrebare pentru ca ar fi prea gros

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai uitat să măsori vaginul. Abia pe urmă o să știi dacă va fi plăcut sau dureros.

| Sofer a răspuns:

Dai înainte cu tupeu ca nu o sa o doară. Dacă e strâmtă asta e. Suporta acest penis mare și gros.

| Green66 a răspuns:

Durere îi va provoca pruncul la naștere, asta dacă și numai dacă va alege să nască pe cale naturală.

| Cosmin0506 a răspuns (pentru Green66):

Dar va putea suporta cu placere penisul meu sau ii va creea disconfort in timpul actului

| mihai69 a răspuns (pentru Cosmin0506):

Cum ziceam - măsori vaginul și vei ști. Și ele au diverse "calibre", noi de unde să știm cât are a ta?!?