| simona4you a întrebat:

Salz*TPU*ce faceti? Am o intrebare de ce in ziua de astazi tot baietii cer fetelor sa o faca cu ei chiar daca nu au decat 14 ani?(fetele)ba chiar si baieti de 14 ani care cer chestia asta fetelor.De ce e asa de important sexul? Ce rezolvi daca o faci pe le 14 ani? Ce rezolva baietii ca sunt ```primii```?

3 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Am mai spus si o mai spun... in grecia tatii isi duc baietii la bordele sa fu. femei. de pe la 13 14 ani. atunci este varsta la care ar trebui sa inceapa baiatul si pe parcus nu mai are problem cu cosurile si etc. insa care e faza cu baietii din Romania ca ei nu isi permit sa mearga la bordel si se uita la filme dinalea documentare cu xxx si isi dau la laba,,, sa vb mai pe romaneste si imi cer scuze de limbaj ca esti fata. si o data ce tot o fac, hormonii cer asta. mai vezi baieti pe la 15 ani ca "vai ca nu mai rezist nu mai suport vreau sa fac sex cu o fata" si etc. de zici ca a luat droguri. fetele pe la varsta asta isi vad de treaba lor pe cand baietii se joaca cu... si vad filme documentare. si in ultimul timp este deja prea exagerata faza cu sexul la varsta asta. dar aici sunt parintii de vina.

de ce e asa important sexul. o data ce ai dat de filmele documentare... e clar si cum am mai spus mai sus. ajuta la cosuri si etc. pentru viitor. si ce rezolva ca sunt primii. pai ca vezi doamne fata e virgina si el a fost primul care a dezvirginat-o si prima data nu se uita niciodata. daca baiatul lucreaza ca si dezvirginator atunci ori cate o sa dezvirgineze o sa uite numa pe prima a doua si etc nu o sa uite. intotdeauna prima data si prima dragoste nu se uita ca e baiat ca e fata. si ce castiga cea ce am spus si mai este si orgoliu mandria, se mai lauda printre ei "ba ca am f pe aia" si na vezi doamne cine este el. in ultimul timp vad ca treaba asta este de laudat la baieti. infine baiat sunt si eu dar nu sunt genul. stiu cu ce se mananca sexul si pentru ca am fost si eu candva la varsta de 14 ani, stiu ca pana nu ajungi pe la 17 18 19 ani nu sti nimic despre sex oricat ai tu impresia ca sti. si sa spun mai pe scurt si romaneste baieti sunt caini.

| allyssa a răspuns:

Iti raspund la ultima intrebare.ce rezolva baietii ca sunt primii? pai:un baiat care o face cu o fata virgina are satisfactia ca el a fost primul, ca ea a avut incredere in el si acceptat, ca el a stiut sa o convinga si...pentru orgoliul si mandria lui normal ca satisfactia de a fi fost primul e importanta si se simt ei bine.nu rezolvi nimic daca o faci la 14 ani si nu trebuie sa rezolvi ceva pentru ca pana la urma o faci cand simti. daca sunt unii care vor sa o faca la 14, mai devreme sau mai tarziu, e fix problema lor.de ce e important sexul? pai o relatie nu ar trebui sa se bazeze doar pe sex insa este intr-o oarecare masura important in relatie; daca partenerii se iubesc de ce sa nu faca si pasul asta? adevarat ca trebuie sa o faci atunci cand simti nu ca sa nu mai fii virgina ca "nu e la moda" sa mai fii virgina la 15 ani.pana la urma fiecare face ce vrea cu viata lui. happy

| IceGirl_3377 a răspuns:

Is fata si am 14 si nu am primit asemenea propuneri, si nu cunosc fete care sa fi primit, in orice caz poate ei se cred mai speciali daca sunt "primii"rolling on the floor)