| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Hey fetelor puteti sa-mi ziceti unde cel mai des mergeti ca sa faceti cunostinta cu baietii, dar voi baieti unde mergeti cel mai des ca sa faceti cunostinta cu fetele si de ce anume in acel loc?

6 răspunsuri:
| ValyCoolBoy a răspuns:

De obicei oriunde... peste tot unde vad fete dragute si frumoase le cer numarul de telefon ca facebook-ul deja se da ca sa te uiti decat la poze... asa si de ce oriunde?laughing pentru ca peste tot gasesti fete dragute :*

| grab a răspuns:

O virgina batrana gasesti la Carturesti.
O pitipoanca tanara gasesti pe Magheru si o recunosti dupa poseta.
O fata de casa ti-o da Dumnezeu cand esti destul de barbat sa o pastrezi langa tine toata viata!

Sa auzim si fetele acum! happy

| kagome17 a răspuns (pentru grab):

Frumos raspunsu...happy

| ywar a răspuns (pentru grab):

Epocal grab!

| OlariuRox a răspuns:

Buna! Cel mai bun loc de a gasi fete/baieti draguti e discoteaca/club sau terasa, acolo poti socializa si bea si un suc.tongue

| extreme0708 a răspuns:

Parerea mea este ca majoritatea baietilor care vor sa cunoasca fete dragute se imbraca frumos si merg in club. Si anume, se pun frumos la bar, consuma ceva pentru curaj timp in care pun ei ochii pe unele domnisoare si le sorb din priviri urmarind reactile acestora. Acesta pot sa zambeasca, sa se aproprie de tine sau lucruri de acest gen... In acest caz pur si simplu mergi la ele si le intrebi ce fac, daca danseaza si cam atat. De aici fiecare e pe cont propriuhappy