| Raiiiisa a întrebat:

Bunahappy De ce majoritatea fetelor(nu toate),prefera sa practice sexul oral,deoarece prefera sa ramana virgine.
Adica va place atat de mult sa programati totul? Poate in ziua aia nu aveti chef sau iubitul nu are erectielaughing

Din moment ce va place atat de mult sa-i faceti oral, insemna ca nu aveti nimic impotriva sexului.De ce nu o faceti vaginal?
Sau o faceti doar de dragul lui pentru a-l face fericit,si in cazul unora - pentru a nu il pierde?

As prefera sa raspunda atat fetele(inclusiv cele care procedeaza astfel), cat si baietii.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Din punct de vedere medical -te poti considera virgina daca ai facut sex oral iubitului-respectiv iubitei.Din punct de vedere Psihic poti sa incepi sa realizezi ca ti-ai inceput viata sexuala.

11 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

1. Contrar opiniei tale nu ma iau de tine, dezbat problema. E o mare diferenta.

2. Pai din motive evidente, daca vor sa ramana virgine practica si ele ce pot fiindca isi doresc sa aiba o satisfactie sexuala. Ce e asa gresit? Fetele n-au dreptul sa-si doreasca sa fie satisfacute in pat? Ele trebuie sa-si doreasca doar iubire si tandreturi?

Unora le e frica de dezvirginare, au auzit ca doare, ca va curge sange samd si atunci asteapta ca trupul lor sa se mai maturizeze. Un vagin de 14 ani nu se compara cu unul la 18 ani.

Altele poate nu considera ca e momentul sau mai curand nu e persoana potrivita careia sa-i "daruiasca" virginitatea lor. Si atunci practica sex oral, ba sa stii ca mai curand il practica pe cel anal. Nu e vorba de a fi impotriva sexului.

Unele o fac pentru a nu-si pierde partenerul. Baietii si barbatii sunt o specie cu o conceptie mult mai relaxata in privinta sexului insa sunt si mai dornici de sex decat fetele. Multi isi parasesc o iubita care refuza sa faca sex desi poate o plac foarte mult pentru una care le ofera ce-si doresc adica satisfactie sexuala.

Credeam ca satisfactia sexuala nu mai e de mult ceva rau de dorit, un taboo sau vreun pacat. Incep sa cred ca ma insel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii de ce?

| Raiiiisa explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca se bucura cand primesc sex oral

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raiiiisa):

Eu unul nu, daca nu este cu acceptul ambilor parteneri

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei uite asta-i un raspuns demn de un gentleman.

| Raiiiisa explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream in cazul in care ambii sunt de acord, nu iti face nimeni cu forta stai linistit

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Multumesc, respectul nu trebuie sa lipseasca dintr-o relatie, respect, comunicare si intelegere, astea sunt baza

| Mmnn a răspuns (pentru Raiiiisa):

Dacă ia ami face mie si ieu ai fac no coment

| annna69 a răspuns:

Dar tu de unde sti ce fac alte fete? asta fac prietenele tale? intreaba°le pe ele de ce

| Raiiiisa explică (pentru annna69):

Am citit de multe ori asta pe aici si eram curioasa, atata tot.

| annna69 a răspuns (pentru Raiiiisa):

Pentru ea era raspunsul, ma scuzi, din greseala am dat sa iti raspund tie