| ediss47 a întrebat:

Sănătate la toți, a mai folosit cine pastila pentru potenta POPS, cum a fost la voi, vreau sa o iau pentru ca mi-a murit, astept păreri doar de la cei ce au folosit- sunt virgin

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cuma dica ti-a murit, esti impotent?
Mergi la UROLOG sa-ti faci investigatii medicale si sa primesti tratament adecvat!

| mihai69 a răspuns:

Dacă a murit, fă-i mai bine o colivă și pune un parastas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la emoții se întâmplă,anxietate,insecurități, probleme psihologice! Încearcă stafide, miere, nuci, ciocolata neagra minim 80% cacao și să reduci emoțiile, stresul și nu o sa mai ai nevoie de așa ceva la vârsta ta, lasa-i pe alții care chiar au nevoie și probleme. Fa și sport regulat, exerciții fizice regulate in casa dimineața și înainte de a dormi.

| potenta a răspuns:

Te confrunti cu probleme de potenta si poti gasi mai multe informatii pe https://potenta.ro/......e-erectie/
Este indicat sa consulti un urolog, sexolog sau psiholog, in functie de cauza de la care au aparut problemele.