| andrei16 a întrebat:

Salut, am 16 ani si sunt virgin. Vreau sa o fac cu prietena care este si ea virgina, cum ar trebui sa procedez pentru prima oara? Astept cat mai multe pareri. Multumesc

Răspuns Câştigător
| BlueEyes a răspuns:

Buna! Pai, cum sa procedezi? Intai sa nu uiti de prezervativ(stii cum se pune, nu? daca nu cauta pe net ca gasestiwinking ) dupa ar trebui sa gasesti un loc unde puteti fi voi singuri fara sa va deranjeze nimeni.Incepeti cu multe saruturi, mangaieri in timp ce va dezbracati unul pe celalalt putin cate putin. O saruti pe gat, pe abdomen, pe unde vrei tu si cand sunteti suficient de excitati iti pui prezervativul si va puneti in pozitia misionarului(asta e cea mai potrivita pozitie pentru prima oara, ea sta intinsa pe spate cu picioarele departate si tu te pui deasupra ei). si incerci sa o penetrezi usoooor, fara graba, pana reusesti si dupa totul vine de la sinewinkingDar prima oara nu ar trebui sa dureze prea mult, orgasmul il vei avea dupa a treia, a patra oara. Felicitari, amandoi sunteti virgini, sigur va fi ceva special! Dar sa nu fi dezamagit daca nu va fi tocmai cum te-ai asteptat tu, asa e prima oara, simti mai mult durere decat placere! Succes in tot ceea ce faci! Pfff, ce greu mi-a fost sa scriu asta happy

10 răspunsuri:
| Sigmund a răspuns:

Nu trebuie sa cauti tu momentul potrivit, ci va veni de la sine si cand va veni, veti reactiona de la sine.Important este sa o faceti din iubire, si nu din interes sau curiozitate, pentru ca o sa ramaneti dezamagiti.Nu uita:trebuie sa o faceti din iubire.

| lextim a răspuns:

nu crezi ca e cam devreme? la varsta ta si eu credeam ca e deja suficient da esti inca mic. o sa realizezi tu mai tarziu. dar daca chiar vrei pot sa-ti dau niste sfaturi. in primul rand trebuie sa vina de la sine. sarut-o foarte mult mai ales ca-i virgina, acordai foarte multa atentie,, intreab-o daca-i bine asa, va insemna mult pentru ea. Si ai rabdare cum ce faci ca poate s-o doara rau:-s. succes.

| crysty08 a răspuns:

Au e faza sa nu programati si sa vina d ela sine si sa fie dragoste nu sex pentru ca exista diferenta intre cele 2 sexu e din plictiseala dragostea din iubire bafta fratewinking

| candycarrie a răspuns:

Pai ai grija sa existe preludiul, ca sa fie destul de excitata si sa nu urle de durere.sarut'o pe gat, pe sani, pe burtica.inainte sa o faceti o poti penetra cu degetul si ii poti masa clitorisul, asa o sa fie mai umeda si i se va mari. stii tu ceblushing. Sa nu te grabesti deloc, preludiul e ft important.Nu uita sa va protejati si sa iti pui bine prezervativul, chiar daca e mai sexy sa il puna fata, pune'l tu primele datibatting eyelashes Succes si aveti grija:*

| gabrielgypps a răspuns:

In primul rand sa o convingi sa vrea si ea. apoi sa stabiliti un loc intim cu un pat, cu cearsaf, unde sa nu fiti deranjati cateva ore, ajuta la relaxare.
apoi ar fi bine sa faci rost de un prezervativ, se gasesc la farmacii, finda poate ramana insarcinata de la prima miscare. apoi mai mult ca sigur ca ea nu o sa excite destul si pentrarea va fi dureroasa pentru ea, deci niste lubrefiant ar mai usura din munca. e bine sa la cunoasteti corpurile mai intai si sa va acomodati unul cu celalalt, sa va sarutati si sa vedeti ce va excita, apoi incerci s-o o exciti pea cat mai mult, pui prexervativl cu atentie sa nu-l rupi, pui lubrefiant pe jucaria ta si la ea un pic asa pe labii, si incerci s-0 penetrezi usor.va simtii o durere relativa la ruperea himenului, insa excitarea si lubrefiantul o sa ajute mult. se poate ca ea sa nu aiba orgasm din prima, insa pai incercati, multa tandrete, excitare si pana la urma va veni si pentru ea orgasmul. bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incet peste ea si la actiune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ajunga sa faca sex copii de la 5 ani laughing in viitorul apropiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ajunga sa faca sex copii de la 5 ani laughing in viitorul apropiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti dai seama pe moment,
pe degeaba iti dam raspunsuri.pentru ca pe moment aplici altceva.happy asa e la fiecare

| Balcan_Stefan_1995 a răspuns:

Salut am 16 ani si sunt virgin vreau o fata care sa faca sex cu mine nu conteaza cati ani are pana la 40 de ani