| anonim_4396 a întrebat:

Saptamana trecuta prietenul meu si-a dat drumul in mine dar asta a fost pe fractiune de secunda. Credeam ca am ramas sau imi era frica cel putin, dar azi mi-a venit ciclu si tin sa precizez ca mi-a venit regulat. Se poate ca totusi sa fi ramas?

2 răspunsuri:
| Anny1 a răspuns:

Se poate sa fie ciclu peste sarcina dar asta se intampla la 1%, 2% maxim5%dintre femei vezi fa un test de sarcina ca sa fie totul ok poti incerca surechek` care se face din prima zi de intarziere a menstrei dar nu neaparat e foarte bun nu costa doar 12, 80 de bani:*

Răspuns utilizator avertizat