| anonim_4396 a întrebat:

Saptamana trecuta prietenul meu si-a dat drumul in mine dar asta a fost pe fractiune de secunda. Credeam ca am ramas sau imi era frica cel putin, dar azi mi-a venit ciclu si tin sa precizez ca mi-a venit regulat. Se poate ca totusi sa fi ramas?

Răspuns Câştigător
| georgiana_1403 a răspuns:

Poti sa stai linistita ca daca ti-a venit nu ai ramas. Doar ca ulciorul nu merge de multe ori la apa si cel mai bine e sa va protejati

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Si tottusi, un test de sarcina si o vizita la medicul ginecolog sunt bine venite, in special a2a optiune

| florynna93 a răspuns:

Menstruatia poate veni si peste sarcina.mai bine iti faci un test de sarcina(e max 10 lei de d-zeu?)si data viitoare protejati-va

| Loloz a răspuns:

Da n-ai putut folosi prezervativu să fi mai sigură?