| sylver69 a întrebat:

Sau legati (la ochii si de maini)?

6 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Poftim? laughing ce vrei sa zici?

Psihoyounger

| emi a răspuns:

Vrei sa incerci tu.sau sa convingi pe cineva sa incerce?
laughing))))))Jucarii... legati...happyTe plictisesti?happyMmm...Sa vad... legata la ochi da.la maini in nici un caz, sunt mai activa si pe deasupra nu-mi place ideea de a fi imobilizata.

| liliana83 a răspuns:

Ati folosit jucarele cand ati facut sex? cum e?
Sau legati (la ochii si de maini)? asta era continuarea pentru cei care nu au inteles? cre ca m-am prins. nu am fost legata si nici nu-mi doresc, vreau sa ma simt libera.happy tu?

| sylver69 explică:

Nu stiu gasiti sa nu raspundeti la o intrebare cu o alta intrebare... (o mare enigma - stai 'prost' cu spiritu de observatie...) iar pentru cele \ cei ce nu au incercat ...incercati .nu aveti nimic de pierdut...doar de castigat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce greu te exprimi.trebuie sa asteptam cumva urmatoarea postare sa ne dam seama de ceea ce ai dorit sa ne transmiti? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Îmi place să mă simt și să mă mișc liberă, nu legată.
Nu sunt fană a sado-masochist-elor/știlor, și ce o mai fi pe acolo...
Brrrrrrrrrrrrrr...
Cât ador mișcarea trupului liber, fără încătușare...
Pa, pa.