| ionutzicamariuca24 a întrebat:

Saut TPU, acum cateva zile am inceput scoala intr-un nou liceu si am pus ochii pe un baiat mai mare cu 2 ani decat mine..problema e ca nu stiu cum sa ii zic ca il plac pentru ca sunt genul de fata care nu a fost niciodata refuzata...si imi e foarte fricacrying
funda pentru cel care ma ajuta...happy

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

O sa pofteasca la formele tale, la buzele tale.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mai rabda putin si ai sa vezi ca i se face foame si lui.

| ionutzicamariuca24 explică (pentru neutrino):

rolling on the floor))))))laughing))) efectiv mai facut sa mor de ras... da cum sa i se faca foame?laughing

| ionutzicamariuca24 explică (pentru neutrino):

Poate....ms multhappy

| neutrino a răspuns (pentru ionutzicamariuca24):

O sa pofteasca la formele tale, la buzele tale.

| Maya2014 a răspuns:

Sa inteleg ca nu ai fost refuzata niciodata pentru ca ai un corp de invidiat,bravo tie.Dar draga mea,totul are un inceput si se va gasi unul care sa te refuze.
In viata nu conteaza numai sa arati bine,conteaza sa ai si minte!
Degeaba ai un corp frumos daca atunci cand deschizi gura toti dispar din jurul tau.
Daca tu crezi ca poti insemna mai mult decat o "puicuta" sexy pentru baieti,atunci e ok, daca nu, atunci eu zic mai intai sa te maturizezi putin, pentru orice eventualitate.
Fete frumoase exista la tot pasul, dar pe cat de frumoase, ar trebui sa fie si inteligente.Trebuie sa intelegi ca nu-ti spun din rautate si nici nu te fac proasta, vorbesc in general.
Baietii cum vad un trup frumos cum le curg balele, dar dupa aceea tot voi suferiti.Ei isi fac poftele, o noapte, 2 si apoi va lasa cu ochii in soare pentru o noua "achizitie".
Daca iti place baiatul, vorbeste cu el.Fa tu primul pas si apoi vei vedea ce iese.
Pana nu incerci nu ai de unde sti.

| ionutzicamariuca24 explică (pentru Maya2014):

Eu sunt intr-un colegiu de prestigiu....am terminat cu media 9.93 si am un gurup de prieteni extins si un vocabular elevat...

| Maya2014 a răspuns (pentru ionutzicamariuca24):

Atunci felicitarile mele.Nu trebuie sa te simti jignita pentru ce am zis mai sus. Vorbeam in general.
Oricum, ai grija, fii inteligenta si nu-i lasa sa-si bata joc.

| Affda a răspuns:

Scumpa mea, aceiasii situatie e si la minesad, doar ca acum depinde cat de des va vedeti! Daca imi poti spune, te pot ajuta! happy

| ionutzicamariuca24 explică (pentru Affda):

Ne vedem cam in fiecare zi... da imi e teama sa vb cu el...