| NotToday a întrebat:

Scenariu: Daca prietena ta (in care nu ai prea multa incredere) ar aduce vorba constant (chiar si de 10 ori pe zi) de un anumit baiat, cum ati reactiona si la ce v-ati astepta?

Răspuns Câştigător
| PinkPanter a răspuns:

I-as cere detalii si daca m-ar plictisi as schimba subiectul, daca iar ar aduce vorba despre el i=as spune ca e obsedata de el, si daca mi-ar spune ca da i-as recomanda sa ma lase in pace

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

As spune verde in fata:cu mine sau cu el?

| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă nu aş avea încredere într-o fată, n-ar mai fi prietena mea. straight face
Nu aşa e logic?

| FORMULADTI a răspuns:

E curva, scuze ca o insult

| Xtadelo a răspuns:

Scenariu : Ea se indragosteste de acel baiat.El o ia doar pentru bani. Fac 1000000 de copii. Si-au trait fericiti pana la adanci batraneti.

- Happy end -

| LolaLollita a răspuns:

Poate e doar prietenul ei cel mai bun.
Oricum ar fi, e bine ca iti zice, asa macar stii, decat sa afli apoi ca vorbea cu el si ti-a ascuns. Intreab-o direct daca il vrea pe el sau pe tine.

| TheBrainiac a răspuns:

M-as imprieteni cu el. Asa nu ar mai avea curajul sa se dea la prietena mea, nici ea la el.
"Tine-ti prietenii aproape si dusmanii si mai aproape!"winking

| Yumeno a răspuns:

Am patit si eu asa cu prietenul meu...si ne am despartit. incearca sa ii schimbi parerea si sa stai mult cu ea foarte mult!