| nastita a întrebat:

Scrieti-mi va rog statusuri de despartire, tristete!

6 răspunsuri:
| Stefania a răspuns:

Daca esti trist nu pune status tristsad. Nu trebuie sa-i arati persoanei iubite ca suferisad. Mai bine pune stausuri de fericire, glume etc... V-a vedea ca nu prea te intere de el\ea si isi v-a cere scuzewinking

| Just a kid a răspuns:

Daca te-ai desp si el/ea e pe mes nu pune statusuri.se va simti important/a.nu pune nici status de fericire isi va da seama ca o faci ca sa se oftice.indiferenta.INDIFERENTA DOARE CLE MAI TARE.credema e testata faza cu status. el punea status fericite.eu deloc.pe mine nu ma deranjau status lui dar pe el il deranja indiferenta mea.

| dragosh a răspuns:

De ce tresa scrii la status tot ce simti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sufletul ranit, inima sfasiata...Lumea se naruie peste mine...
Avaible la lacrimi, tristete si tacere.
Busy pentu fericire si speranta.
Sunt aici caci acolo unde as vrea sa fiu nu sunt.
M-am asezat pe genunchii singuratatii mele...
Azi e doar o zi din sirul nesfarsit al tristetii mele...
Plang odata cu ploaia, zambesc odata cu soarele, iubesc soarele dar e mereu ascuns printe nori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup, nu trebuie sts...trb s lasi gol.atnc o sa doarasadcrd.ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti patetic si tu stii nu mai cred in jucarii... tu mereu crezi ca pun botu ...hai ca faci pe idiotu