| d3utzzu a întrebat:

Scuzati ca am postat la aceasta categorie.Salut..Am o nelamurire,am aflat ca,ca in fiecare an, strandurile sunt deschise de 1 mai,cand e cald, ca si acum.Si vreau sa stiu daca cineva stie daca strandul vacaresti e deschis maine (1mai) si daca intrarea e gratis sau 10 lei. Macar sa stiu daca e deschis, ca la 31 grade ..numai buna o baie la strand.DAU >FUNDARASPUNS URGENT

1 răspuns:
| Lomy1997 a răspuns:

Am auzit ca toate din Bucuresti se deschid pe 1 mai acum nu stiu sigur ca si eu reau sa aflu