| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati categoria dar stim toti ca asta este cea mai accesata. Mie imi place de un baiat care este mai mic cu 2 ani decat mine. Are ceva?

Răspuns Câştigător
| gabriela1hdbl a răspuns:

Dragostea nu are varsta! Daca va placetti reciproc, nu conteaza daca este mai mare sau mai mic. Bafta! :*

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

„Are ceva?" păi de un' să știm noi?!? de ce nu-l întrebi pe împricinat: „Auzi, tu ai ceva? Casă, bani, firme, mașini? că dacă ești sărac, n-am chef să pierd vremea cu tine!"
Baftă!

| 2749764830 a răspuns (pentru mihai69):

Nu sunt genul ala de fata, stai chill!

| Emilian65 a răspuns:

Daca si lui ii place de tine, nu este nici o problema.

| RevolutionX a răspuns:

De ce ne spui noua?

| 2749764830 a răspuns (pentru RevolutionX):

Dar tu de ce raspunzi prin comentariul asta de toata prostia?