| Spinoasa a întrebat:

Deci daca am scutire la sport cum imi mai incheie media, de unde note, raman cu media neincheiata sau cum?:d

Răspuns Câştigător
| Rrrr a răspuns:

La rubrica "educatie fizica" o sa scrie s.m. [adica scutit/a medical] si materia nu vas mai intra astfel in calcul pentru media generala big grin

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu se calculeaza la medie sportul.

| dyyva a răspuns:

Eu cand eram la scoala si am fost scutita de sport pe noi ne punea sa facem referate despre anumite sporturi, de exemplu volei, tenis, fotbal

| justDaisy a răspuns:

La incheierea mediilor nu se va lua in calcul si educatia fizica. in catalog va fi trecut la aceea rubrica S.C. (scutit medical)

| SoRyNeScku a răspuns:

Mdea si eu am patit asa cu lb franceza nu ma am mers la sch in ultimile 2sapt si trebuie sa mai imi dea 1 nota sau 2 sa imi incheie media.pana la urma mi-a pus un 10 acolo...dar poate am si eu noroc ca am pile la schrolling on the floor) ca mama e invatatoare si mneah.in catalog iti va scrie S.C. ( mai exact scutit/a medical/a )