| INEEDHELPPLS a întrebat:

Salut, am o intrebare (cls 7).
Diriga a zis ca nu ne incheie mediile la dirigentie daca nu aducem portofoliu.
Intrebarea mea este.

?:Se dau note la dirigentie?
?:Ma poate lasa cu media neincheiata la dirigentie?

? ce se intampla daca raman cu media neincheiata la dirigentie (daca e posibil)?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

":Se dau note la dirigentie?"

ai carnet de note? te-ai uitat ce scrie acolo la materii? sau măcar in catalog, vreodată?

| Catrice a răspuns:

Pai stai asa dirigenția e trecuta în catalog? Ca nu-mi amintesc sa o fi avut în generala în afara de orar.
Poate se refera la materia ei ori la purtare thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de note la dirigenție nu am mai auzit niciodată. Uită-te în carnetul de note și vezi dacă există această materie acolo și dacă mai ai vreo notă mai veche.

| Bourosu_Theodor_1978 a răspuns:

Da, dirigentia este o materie in catalog si te poate lasa cu media neincheiata