| Dreww a întrebat:

*scuzati categoria*
Hei TPU. nu de mult am un Blackberry 8520. am vrut sa-i instalez messenger-ul si facebook-ul. dupa ce-am reusit cu messengerul am dat sa ma loghez dar zice 'serviciu neactivat pentru acest dispozitiv portabil '. ce-ar vrea sa insemne? va rog sa ma ajutati. Funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| mariiiiiiiiiiiiia a răspuns:

Hey,si eu am BlackBerry 8520 iar problema e ca nu e activata optiune de internet Blackberry cu 4 E! si eu am patit la fel la inceput, inainte sa stiu big grin Funda?

1 răspuns:
| fanolly a răspuns:

Si eu acelasi tip de BlackBerry, iar si la mine se intampla la fel.