| fantasy01 a întrebat:

happy.
Am un telefon BlackBerry 8520..si am cateva probleme la el straight face :

1. Am internet..si nu pot descarca muzica de pe orice site sad...
De pe cucurigu nu poot straight face.
Stiti ceva site-uri de unde pot descarca?big grin.

2. Nu merge yahoo messenger straight face.
L.am descarcat cum trebuie ..si zice ca e special pentru smartphone..si tot nu mere.
Bag idul si parola, si imi zice ca "Serviciu neactivat pentru acest dispozitiv portabil" straight face.
Ajutor.
Dau fundăă.
Si scuze categoria.

1 răspuns:
| V8 a răspuns:

Cam tarziu...dar te pot ajuta!
Pentru inceput, nu iti recomand sa descarci muzica direct in telefon pentru ca iti poti incurca multe in telefon. Poti sa downloadezi pe un calculator si apoi le transferi in telefon prin cablu de date.
Messenger ar trebui sa mearga. Trebuie sa verifici setarile de internet si sa vezi daca nu este restrictionat ceva sau, daca ai abonament cu internet sa dezactivezi WiFi-ul (ar putea ca asta sa fie problema). Daca nu este una din cele de mai sus, trebuie sa stergi messenger-ul instalat si sa mergi in browser si sa scrii "yahoo messenger for BlackBerry" si vei gasi la primul link.
Sper ca te-am ajutat! Succes!