| Roxiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Imi ziceti si mie niste siteuri de unde pot downloada muzica? in afara de fisierulmeu.ro? dau fundalove struck

Răspuns Câştigător
| LOADING █████████99% a răspuns:

Da`mi mesaj cu id tau si iti dau eu un program, nici nu trebuie sa il mai instalezi, nu iti trebuie hubb`uri si iti descarca orice melodie in maxim 20 secunde
(se trimite intr-un minut pe mess)

6 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Iti dau un program super OK : Cowon Media Center. Cauta-l pe google, da-i download. Nu o sa regreti! Bafta!

| Șușșș a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/
Poti lua cu el melodii de pe youtube, si e online.
Scri linkul de la melodie (ex. http://www.youtube.com/watch?v=doUB1Sc0jyQ ) si dupa aia dai convert. pentru mp3
funda:)?

| Соlorful a răspuns:

Http://www.sharemobile.ro/
poti downloada nelimitat orice melodie in afara de manele!
sper sa-ti fie util
:*:*

| Соlorful a răspuns:

Daca nu reusesti sa te descurci cu el lasa un mesaj nu id-ul si iti explic

| Roxiiiiiiiiiiiii explică:

Nu vad raspunsurilesad

| Vannilla a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/ de aici. funda plzz