| c2alexel a întrebat:

Scuzati categoria in primul rand. Al 11-lea raspuns are funda.

11 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Doamne ce face omu din plictiseala...cel mai bine ar fi sa primesti u un creier ca asta e cam degeaba.

| Barbiiie95 a răspuns:

Crezi ca stau eu sa iti scriu intr-una pana ajung la 11 pentru o funda?
Frate eu cer funda numai atunci cand cred ca merit,cand dau un sfat bun,o parere, nu stau sa iti scriu pana ajung la 11, ce "intrebare" prosteasca oh go on, cred ca tu n-ai ce face, uite se apropie scoala ia pune mana pe matematica si invata

| DeeaBlondiii a răspuns:

La ce intrebare trebuie sa raspundlaughing?

| HotChoclate a răspuns:

Bine.

| Haose a răspuns:

Da, esti insarcinata ( D/S ).

| YourSweetAngel a răspuns:

Ala bala

| YourSweetAngel a răspuns:

Porto...calalaughing

| YourSweetAngel a răspuns:

Porto...calalaughinglaughing

| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Doamne am ajuns sa raspundem la intrebari doar ca sa primim funda? cu ce ne ajuta asta? Site-ul asta e facut sa ajute oamenii, nu sa profiti da acest lucru pentru a primi un lucru virtual, neinsemnat. Ce prostie, sa astepte oamenii pana raspund 10inaintea lor, ca sa primeasca funda...Doamne fereste!

| ChristinaSimona a răspuns:

Si ma rog la ce sa rasp?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce raspuns? Poate nu vad eu bine dar intrebarea nu exista si ii dau dreptate lui @blahblahblahblah.Si ce cauta asta, ca nu ii pot spune intrebare, la categoria D/S? Copii disperati...