| yulyanna a întrebat:

Scuzati categoria
mi-am cumparat o placa video de 512 rami, am dus placa video cea veche ca model cand am cumparato
de cand am placa asta, am instalato, si merge calculatorul super prost, cand deschid pc trebuie sa astept 20 minute, pnm...
am vazut in bara ca am un program nou, VTUNE... ce este cu programul acesta? la ce foloseste?
si daca aveti niste sugestii sa fac pc sa mearga mai bine... voi aprecia

Răspuns Câştigător
| Ambiguitate a răspuns:

Pai tu zici ca ti-ai luat o placa video de 512 ram, si cea veche de cat e?
Si aia de 512 ram cati Bit are? poate cea veche e de 128 Bit si cea noua 64...

2 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Instaleaza-i driverul si dezinstaleaza-l pe cel vechi.

| EdwLo a răspuns:

Simplu schimba driverele. ca au ramas de la cea veche.