| hardilau29 a întrebat:

Scuzati categoria nu stiu unde sa o incadrez. Am nevoie pentru revelion de un program pe calculator. Imi trebuie ceva gen o aplicatie asemenea unui cronometru sau ceva de genu.
Deci eu vreau ca pe laptop sa am un program care sa numere invers, singur cate minute mai raman pana la 00:00, pentru ca facem revelionu la o cabana mai departata de lume si nu prea putem sti cand trecem in anul nou. Deci cine ma poate ajuta va rog frumos promit ca dau FUNDA. Inca odata scuze categoria.

1 răspuns:
| SuciuFlo a răspuns:

Exista ceas...pt numele lu satan nai auzit de el?