| Unicum a întrebat:

Scuzati de categorie insa e cea mai accesata, nu demult au inceput cei de la Pro Tv Romania sa arate o reclama despre Romania in care cinta un cintec f misto despre Romania:* am cautat acel cintec dupa cuvintele care se aud la reclama insa nu l-am gasit, cine 1 imi scrie denumirea si interpretul, sau link unde l-as putea asculta primeste fundita! :*:*:*

Răspuns Câştigător
| Alexandra_8691 a răspuns:

Adrian Tutu-Evident Romanii au talent sau Romanii au talent:X
http://www.inpanamea.ro/articles/fun/romanii-au-talent-adrian-tutu.php
Funda:X?

1 răspuns:
| snoppyamabil a răspuns:

Spune si tu 2-3 versuri ca atunci poate il stiu