| prima a întrebat:

uitati-va va rog la acest clip....pe aproape de sfirsit sunt citeva momente din alt clip(cind o fata se duce la un pod si asculta un cintec la casti) cine stie denumirea acelui cintec scrieti-mi va rog mult(cinta un baiat si pe la inceput foloseste cuvintele (pastavte etot trec))
http://www.youtube.com/watch?v=LwtdhiBrHy0

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuză-mi franchețea, dar, ești dusă cu pluta. Nu vezi că urlă aceleași versuri ca la început?

| prima explică (pentru anonim_4396):

Eu am in vedere ca sunt niste evenimente din alt cintec la un alt clip ..si caut anume acel cintec... daca nu poti citi si intelege nu stiu cinei dusa cu pluta