| nonameblog a întrebat:

Scuzati-mi categoria.
Buna TPU, am vrut sa va intreb daca stii cum pot sa promovez un blog, o prietena m-a rugat sa promovez un blog, si nu stiu cum.
Sunt un mare fan a blogului acesta www.nonameonestory.wordpress.com si prietena asa a mea mi-a spus ca daca reusesc sa strang cati mai multi vizitatori castig un giveaway. Va rog chiar mi-as dori sa castig giveaway-ul, ajutati-ma, intrati si voi pe el.

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Ai auzit de SEO?
Sunt cateva chestii de baza pe care trebuie sa le aiba blogul in legatura cu Google si apoi tu ai putea sa distribui linkurile alea prin orice mijloace, iti faci fluturasi mici-mici si ii lasi oricui oriunde printre cei ce par interesati de moda.

Daca aia iti e cu adevarat prietena, iti da giveaway fara sa iti mai puna conditii.

Bafta!