| deea_1397 a întrebat:

Cine stie unde pun calendar, chestia aia cati vizitatori sunt etc.
ca nu stiu unde!(pe blog)

funda!

2 răspunsuri:
| Wolf-Studio-Production a răspuns:

Te duci la Tablou de bord->Design->Adăugaţi un obiect gadget. cauti in lista HTML/JavaScript dai pe plusul acela! la titlu nu scrii nimic la continut pui asta :

Salvezi dupa care ea se va pozitiona automat in mijlocul paginii tu o iei si o muti in dreapta. sa apara frms. o pui sub celelalte! Asta e tot daca nu te descurci ma cauti pe privat! Astept funda :d!

| Wolf-Studio-Production a răspuns:

Acesta e codul " " copii fara ghilimele normal!