| dodo12322112 a întrebat:

Scuzati-mi categoria!

http://tinypic.com/r/2ccqgc2/5

salut TPU am si eu o problema cu rezolutia monitorului doar ce am instalat windows 7 si se vede prea mare si cand dau sa schimb rezolutia e maximu 1024x768 si vreau sa fie mai mare sa se vada mai mic ecranu ( am un laptop )

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Nu degeaba exista categorii pe site-ul asta, primesti mai multe raspunsuri la Tehnologie, locul unde stau pasionatii de tehnica, si mai putin interesati de dragoste si amour.
Instaleaza driverele pentru placa video, cele pentru W7, si vei avea rezolutie HD sau HD Ready.