| razvan1305 a întrebat:

Scuze categoria, dar e cea mai vizitata si chiar nu-s ce sa fac... dau funda. Am un cont google facut de pe laptop, recent am cumparat o tableta archos 10.1 it cu sistem de op android 2.2. Tableta nu are instalat android market si nu-s dc... Am intrat de pe tableta pe situl market.android.com si cand am incercat sa downloadez ceva mi sa cerut un cont google si l-am introdus pe acela. dupa mi-a spus ca nu exista nici un sitem android asociat cu acest cont. Ce sa fac sa iau aplicatii de pe android,? cum trebuie si ce trebuie sa setez? dau funda, mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ce ai tu e un fake...

1 răspuns:
| bellare a răspuns:

Intra de pe tableta aici http://www.iaplicatii.com si iti donloadezi orce aplicatie si joc gratis
Succes