| razvan1305 a întrebat:

Dau funda!
Am un cont google facut de pe laptop, recent am cumparat o tableta archos 10.1 it cu sistem de op android 2.2. Tableta nu are instalat android market si nu-s dc... Am intrat de pe tableta pe situl market.android.com si cand am incercat sa downloadez ceva mi sa cerut un cont google si l-am introdus pe acela. dupa mi-a spus ca nu exista nici un sitem android asociat cu acest cont. Ce sa fac sa iau aplicatii de pe android,? cine explica bine ia funda

1 răspuns:
| catalindanila_3496 a răspuns:

Am avut si eu aceiasi tableta, si la mine a venit fara android market instalat, dar am cautat un android market pe net si am instalat pe tableta si acum merge perfect.Aceiasi problema o aveam si eu cand incercam sa iau ceva de pe siteul celor de la android.