| AlexandraDaria2015 a întrebat:

Scuze categoria dar la jocuri nu raspunde nimenisad. este vorba de imvu.am incercat odata sa fac credite cu invitatii si a mers, dar dupa cateva zile am incercat iarasi si nu a merssad. am facut ca si in tutoriale ca si prima data dar nu stiu de ce nu merge.cine ma poate ajuta? dau funda marebig grin

1 răspuns:
| AndyCMA a răspuns:

Faza e ca astea cu credite sunt cam ciudate adica o zi merge una nu merge trebuie sa ai noroc sa o prinzi