| TrustStyle a întrebat:

Scuze de categorie...
Ce scuze pot avea pentru tema nefacuta...cu niste conditii inainte de raspunsuri.
1)Fara decese in familie,pentru ca tema este pentru matematica,iar la mate o am pe diriga care ma cunoaste foarte bine, si-mi stie foarte bine familia.
2)Fara faze de genu ca mi-am uitat caietu, pentru ca o sa ma puna sa-l aduc a 2a zi cu tema facuta, ca sa o vada.
3)Tema o am de o saptamana,deci nu merg fazele c-am fost undeva, etclaughing
4)Am un avantaj, sunt foarte racit.

Răspuns Câştigător
| IceTouch a răspuns:

Cea mai simpla varianta, pe care si eu o practic cand nu imi fac temele este ca inainte de ora 8(cand incep cursurile) sa cer caietul unui coleg si sa imi copiez tema desigur cu anumite modificari, desigur depinde si de colegii tai, dar cel mai bine ar fi sa faci tema sau sa o copiezi de la cineva, chiar daca este gresita profesorul nu are ce sa-ti faca decat eventual sa-ti explice ce ai gresit si tu sa te prefaci ca esti atent.Deci mai bine fa tema sau copiaz-o!
Bafta.

7 răspunsuri:
| Criiistinutsa a răspuns:

Am incercat sa-mi fac tema, dar nu am stiut thinking Plus ca mi-a fost rau in ultimele zile ca sunt racit.

| TrustStyle explică:

M-am apucat de 2 ore si ceva de tema, mai am vreo ora 2laughingdar macar a meritat, scap..mersi de raspunsuri.

| nuimipasa a răspuns:

Sau. doamna nu am inteles bine lectia. am fost racit, iar nu am avut net sa intreb colegii, probleme cu windowsul. biosul nu mergea iar coolerul facea probleme din 3 in 3 secunde si imi mai dadea si eroare de blue screen cand deschideam internetul. am incercat sa o remediaz dar nu a functionat.(laughing))) asa fac eu cu profii batrani care nu stiu nimic de calculatoare), am incercat sa fac ceva si nu am reusit ca nu am inteles bine lectia

| Mirunelu a răspuns:

Aia cu mi-am uitat acasa e foarte tare daca scapi doar cu adu caietul maine. Ii spui ca ti l-ai uitat acasa si pana maine ceri caietul unui coleg si o copiezi. Sau te-ai simtit foaaarte rau de la raceala, ai avut febra si nu te-ai putut concentra laughing. Sau arata-i alta tema si spune-i ca ai gresit pagina/exercitiul...

| Crissbaby a răspuns:

Temele nu se fac pe TPU! sau net.

| memako10 a răspuns:

Man eu nici n-am caiet de tema! zi ca te doare *** dela prea mult masturbat

| crisstina30 a răspuns:

Mi-a mancat pisica tema!