| Jessica_4163 a întrebat:

Scuze pentru cei care mi-au mai raspuns la aceasta intrebare dar as vrea mai multe raspunsuribig grin Baiatul cu care a fost impreuna cea mai buna prietea a mea, acum este cu o alta fata dar ea inca tine la el.Eu m-am indragostit de el si nu stiu ce sa fac.noi doi vorbim mereu, mult.Ne intelegem perfect dar nu vreau sa par disperata asa ca nu ii pot spune direct "Te iubesc". as vrea sa fac cumva ca el sa isi dea seamabig grin

Răspuns Câştigător
| Angelique a răspuns:

Ataseaza-te mai mult de el, invita-l in parc la o inghetata, dar cred ca n-ar fi corect fata de prietena tatongue

3 răspunsuri:
| Bєíbч a răspuns:

Daca spui ca a fost iubitul celei mai bune prietene ale tele, eu una nu m.as gandi sa am o relatie ca el. Incear.ca doar sa.ti imahinezi cum se va simtii prietena ta daca ea inca tine la elwinking? Mai bine cauta altul! Eu nu cred ca prietena ta merita sa.i faci una ca asta

| Lifestealer1 a răspuns:

Pe tine te framanta mai mult cum sa isi dea el seama de faptul ca il iulesti...Dar prietena ta ce ar simti daca ar afla asta?(mai ales ca inca mai tine la el)aici deja nu mai e vorba de o prietenie.Eu nici macar nu m-as gandi la o posibila relatie cu unul dintre fostii prietenei mele cele mai bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci e ex-ul cele mai bune prietene ale tale... daca intr-adevar tu-l placi cu adevarat si esti convinsa ca si el te place, atunci vorbeste cu prietena ta, intreab-o daca o deranjeaza sa fii cu el, dar, daca zici ca inca tine la el, ar fi pacat sa va stricati prietenia din cauza unui baiathappy
Bafta.