| anonim_4396 a întrebat:

Scuze pentru intrebare, dar sunt o fire curioasa happy Am vazut in filmele pentru adulti uneori sperma lasata in vaginul individei iese inapoi, cum e posibil?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce spanac ar trebui sa faca? sa se evapore?

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca TOT lichidul spermatic care este ejaculat in vaginul femeii, dupa amestecarea cu secretia vaginala, se va scurge in exterior.

| mihai69 a răspuns:

Vaginul e un organ foarte musculos, iar actrițele alea chiar au un antrenament deosebit al acelei grupe musculare. Așadar, nu le e greu deloc să „se screamă" și să expulzeze sperma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sperma este mai usoara ca aerul, prin urmare, pluteste. Pardon, leviteaza.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Halucinant, hilar. rolling on the floor

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știam ce îmi tot intră in ochi.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

De aceea pornistele, in aceeasi masura astea mici cat si cele profesioniste, poarta ochelari care nu sunt meniti pentru imbunatarirea vederii ci pentru protectia ochilor la locul de munca. 9/10 pustoaice si 10/10 pitzipoance au cel putin o pereche de ochelari, de pornista, in ziua de azi.

| Vasileion23 a răspuns:

Se numeste forta de adeziune, citeste despre capilaritate.