| darkelf45 a întrebat:

Scz categoria. daca fumez un pachet de tigari pe saptamana ma afecteaza la fel ca si cum as fuma unul pe zi? ultimul pe care l-am loat l-am fumat in 10 zile...plss helpwinkingfunda

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Afecteaza in cantitati majore chiar daca fumezi 3 tigari pe saptamana.

NOname
| NOname a răspuns:

Nu te afectează la fel de mult, dar te afectează.

| MMihai a răspuns:

Dacă fumezi un pachet la 10 zile mai bine nu fuma de loc!

Eu acum fumez cam 2 pachete pe zi și mă costă o grămadă de bani, ca să nu zic că tutunul este dăunător sănătății!

| BigBang a răspuns:

Chiar si o tigara fumata dauneaza,acelasi lucru si despre tutunul inspirat de tine de la tigara altcuiva,numit si"fumatul pasiv".
Deci o tigara, un pachet, in timp dauneaza sanatatii si iti afecteaza plamanii tot mai mult.

| annna a răspuns:

Nu te afecteaza atat de multwinking

| Vladuthz a răspuns:

Ai grija ca de la fumat risti sa nu mai cresti in inaltime, mai bine nu fuma deloc deoarece cu banii pe care ii dai pe tigari poti face altceva, sau esti genu de idiot care incearca sa fumeze ca sa stea cu baietii smecheri sau ca asa fac prietenii?