| ShowTim3 a întrebat:

Scz categoria, maine incepe liceul si am o mica, mare problema.
Parintii mei vor sa ma imbrace cu o casamasa, idioata 1.Ca este de mos, e de aia in dungi, larga pe mine, cu guler handicapat.
Asa si pantalonii sunt crem, problema e ca sunt buti ca vor sa ma imbrace asa deoarece, eu nu am pantofi, iar camasa aia daca merge intr-un fel ar merge bagata in pantaloni pentru ca are 5 metri, si daca ma imbrac asa ar fi ok, daca adidasi mei nu ar fi negrii si saltati in sus, acolo la calcai, cum dracu credeti ca arata?
Eu am o solutie o camasa normala, care e mai stramta dar e in carouri alb, gri, albastru, rosu! e misto si vine si bine, dar cica sa ma duc asa cum zic ei ca aia e de club si sa fac impresie buna la profesori, pai dracu fac impresie buna, dar nu se potrivesc deloc hainele, pantalonii sunt luati special pentru camasa aia in carouri, nu vin bine pe mine.
Voi ce imi recomandati? sa vin mai nasol imbracat (pentru fete ) si sa nu se potrivesca pe mine, insa sa am o mutra de spanzurat ca nu ma simt bine.
sau sa o iau paia in multe culori, dar totusi care arata foarte bine cu mine,
Aia serioasa de un om mai in varsta, sau una tanara, mai de club, care se potriveste mai bine?
Sau clasici adidasi cu blugi si tricou? voi ce ziceti?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da-o incolo de camasa,ia blugi, adidasi si un tricou mai de soi!
Toti, in blugi or sa fie!

| Libelle a răspuns:

Are 5 metri camasalaughing
Ia ma blugi si tricou, adidasi.Ce atata bataie de cap.

| Papusik a răspuns:

Mai bine adidasi blugi si tricou :p

| AbysWallker a răspuns:

Doar in blugi si in tricou!

| britney4kevin a răspuns:

Consider ca la un baiat de varsta ta sa fie imbracat in blug, adidas si tricou... ar merita asta pentru ca, mai poate fetele s-ar uita dupa tine... avand in vedere ca esti destul de inaltutz,winking
acum nu se mai poarta camasa si pantalon de stofa. deci asculta sfatul meu : pune mana pe blug, adidas si tricou :X

primesc o funditabatting eyelashes?

| RzzV a răspuns:

Mai bine mergi gol, si nu vor fi probleme

| claudyupkz a răspuns:

Adidasi cu blugi si tricou, merge intotdeauna si e mult mai bine decat celelalte variante, bafta in noul an si eu incep maine liceul si conteaza sa faci impresie buna la fete nu la profesori:p
astept o funda daca se poate...