| HinataYuno a întrebat:

Hei! Am nevoie de pareri atat feminine cat si masculine... Vinerea viitoare, 14 Februarie, merg la un bal, se tine in club desigur, ar merge pantalonii scurti de blug, ciorapi(lungi, cu "chilot") si o camasa alba/carouri ( roz si albastru- dar merg mai mult pe alba), si botine crem? Mie-mi pare ca arata bine, dar vreau si parerea altora. Va multumesc.Raspunsul cel mai bun are funda.

13 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Look tipic de tarfa.

| HinataYuno explică (pentru Sociopat):

Sincer, mi-am dat si eu seama ca nu e un look decent, credeam ca ma insel, de aceea am cerut pareri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie toata combinatia asta imi pare ca sim cum ar fi vomitat un inorog pe tine, dar imbraca-te cum vrei.

| 12AA a răspuns:

Eu cred că o să arati bine si dacă tu te simti bine :* ar fi mai important, distractie plăcută

| AlexShadow26 a răspuns:

Arata bine! big grin acum depinde de tine mie cel putin imi place dar totusi e un bal ai putea lua o rochie

| CryForYourLove a răspuns:

Hmm...aceea este o tinuta de zi, de vara.Pentru o seara in club ai putea obta pentru o rochie alba si niste pantofi cu bot rotund negrii, o bratara si niste cercei finuti si ai fi super. In orice caz, la bal se poarta rochii nu pantaloni scurtibig grin

| inLoveWithNutella a răspuns (pentru CryForYourLove):

Nu e neaparat sa porti rochie.Eu de exemplu la majoritatea balurilor(Balul Bobocilor) am mers in pantaloni lungi sau scurti.

| CryForYourLove a răspuns (pentru inLoveWithNutella):

La bal ar fi ideala o rochie, merg si pantaloni lungi dar chiar pantaloni scurti?!

| inLoveWithNutella a răspuns (pentru CryForYourLove):

Esti in urma rau de tot cu ce se poarta

| CryForYourLove a răspuns (pentru inLoveWithNutella):

Asta e doar parerea ta happy

| Cigarettă a răspuns:

Eu cre`că merge şi se şi asortează thinking Cămaşă albă + botine crem, eu una zic că merge thinking
Oricum tu trebuie să decizi. Dacă-ţi place îmbracă-te aşa. Ţie trebuie să-ţi placă + să te simţi bine în elewinking

| Serree a răspuns:

De ce nu iei o rochie ca toate fetele?

| HinataYuno explică (pentru Serree):

Pentru ca nu mi-am gasit.