| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

Scz categorie, cum se numeste locul unde imi pot da gauri in urechi pentru cercei? si cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| Kira5854 a răspuns:

GAurile in urechi se pot da in orice salon autorizat de tatuaje, rareori si la bijutier. Cauta pe net saloane de tatuaje in zona in care locuiesti, du-te la categoria pearcing si vezi acolo lista de preturi. In general preturile variaza intre 50 si 100 de lei in functie de renumele salonului. Daca nu, poti sa iti dai singur cu ajutorul unei branule 16G din cate imi amintesc, dar nu iti recomand. Eu am dat gauri catorva prieteni dupa ce am vazut sau asistat la cateva pearcinguri. Si nu as putea sa imi dau singura.