| B3B3LuShA_8010 a întrebat:

Scz de categorie.big grin.imi scrie si mie cineva ceva statusuri triste sadsau poezii triste. orice dar sa fie tristbig grinbig grinbig grin.

Răspuns Câştigător
| andreeaaa1 a răspuns:

Buna!Iti voi scrie poezii de dragoste triste ompuse de mine.
Dependenta

Pe-o scara de bloc/se zareste-un loc/ce candva statea/o fata ce te iubea/si dragoste inspira/celui ce-n ochi o privea/dar acum totul e trist/parca scenariul ar fi fost scris,de-un profesionist/tristetea a cuprins/entimentul cel invins/iar acum ea e tot in acel loc/tot pe aceeasi scara de bloc/dar acum totul e schimbat/ochii i s-au intunecat/si-n amar sa inecat/acum fumeaza ultima tigara/si spera ca o sa te intorci iara/dar toti cei care trec pe langa ea/o privesc cu mila si ar vrea/sa o ajute dar nu pot/caci pentru inima ei tu esti singurul antidot/a inceput sa consume/niste prafuri anume/ce o fac sa uite de tine/ceea ce ii face bine/in acest moment,trage ultima liniuta de cocaina/ce o va duce la ruina/dar cu gandul undeva departe de tine/undeva in lumea ce se ascunde dupa cortine/a doua zi fata s-a stins/de tine fiind impins/concluzie,a tars pre multa cocaina/crezand ca-i o parte din vina/pe care o avea/si-n inima ei o pastra/vina ca a gresit fata de tine/si ca tie nu ti-a fost bine/din ce cauza a ajuns asa?/cred ca din auza ta/tu stii prea bine/ca dupa separarea de tine/ei nu i-a mai fost bine/si nu vreau sa te invinovatesc/dar numai adevar graiesc/acum ii aduci trandafiri la mormant in fiecare zi/ce trista ar fi/daca acum ar trai/sa te vada suspinand/si dupa ea plangand/pleaca numai sta aici/ei nu i-ar placea/sa te vada asa/pentruca te iubea/m-a trimis sa-ti spun/asa ca de ramas bun/iarta-ma nu am vrut sa-ti gresesc/eu chiar TE IUBESC!
La revedere!

La revedere iubire/la revedere fericire/de cand ai plecat/in urma ai lasat/un spatiu gol/si un parfum in dormitor/ce-mi aminteste de tine/numai lucruri bune/ca de un sentiment magic/dar in acelasi timp,tragic/ce te face sa zambesti/dar si sa patimesti/la revedere clipe frumoase/la revedere imbratisari miraculoase/ce tu mi le dadeai/dupa ce ma sarutai/la revedere ochi caprui/si sa nu spui nimanui/ca ai iubit doi ochi verzi/pe care n-ai vrut sa-i crezi/la revedere lume/vreau sa uit de toate cele bune/la revedere viata/pentru mine esti o paiata/din cauza piciorului ce mi l-ai dat/mult necaz am indurat/si prin asta-m remarcat/ca el nu se va mai intoarce vreodat
PS:chestia cu ochii eu am ochii verzi si fostul meu prieten ochii caprui.
Ganduri

astazi stau si ma gandesc/cum sa te recuceresc/toata ziua m-am gandit/cum sa te fac fericit/mintea mea ii plina/gandurile sunt de vina/te-as ruga/sa te gandesti candva/si la inimioara mea/inimioara mea bolnava/care bea numai otrava/otrava ce se intareste/si-n suflet se-ntipareste/in luna privesc/di la tine ma gandesc/visuri neimplinite/amandoi impartaseam si le iroseam/ochii tai ii zaresc/oriunde privesc/doar la tine ma gandesc/fiindca inca te iubesc/si fara tine nu pot sa traiesc.
*AI grija!

afara ninge/sio lacrima se prelinge/pe chipul meu cel trist/ce de tristete este atins/dar cu-n zambet larg/inima ti-o sparg/ca o infractoare/ce doreste alinare/este atat de placut afara/dar gandul ca nu esti langa mne ma doboara/si cad usor/ca un puisor/parasit de mama sa/ce numai dragoste ar vrea/asta-mi doresc si eu de la tne/sa aud ca ai tinut la mne/si nu ma pot abtine/sa iubesc cu atata pasiune/un baiat ce nu-mi apartine/as vrea sa fii cu mine/sa fie iarasi totul bine/as vrea sa ne jucam in zapada/dar sa facem o acolada/in care sa-ti spun:te iubesc si te voi iubi mereu/tu ai fost ingerul meu/si nu stiu acum al cu esti/dar te rog sa te feresti/si sa nu te-ndragostesti/ca ai putea fi ranit/asa cum eu am patit.
Leacuri

Tratament de inimi frante/si cu incantatii scurte/vrajitoare tu sa-mi faci/dar sa n-apelezi la vraci/ca numai tie-ti pot dezvalui/secretele iubirii/ce tie ti-o impartasesc/prin cuvantul te iubesc/cersesc iubirea ta/ce acum nu mio poti da/pentruca apartii alteia/am vazut cum te saruta/cum faceam si eu candva/si-am inceput sa plang sa urlu de durere/dar gandul ca inca mai ai pozele cu mine,imi aduce o mangaiere/si-as vrea sa-ti descriu cat de mult ma durea/dar nu exista cuvinte pentru asa ceva/nici macar o vrajitoare nu ma poate ajuta/problema mea e doar iubirea ta/doar ea.
*Iubire de copil

soarele bate la fereastra/ce dulce era iubirea noaastra/a fost o luna de iubire/un sentiment de fericire/ai fost prima iubire adevarata/si nu te voi uita vreodata/ai fost lumina vietii mele/ingerasul pazitor de rele/mi-e dor de tine mie dor de noi/si as vrea sa fim amandoi/dar timpul a trecut/iar noi doi ne-am pierdut/poate crezi ca a trecut usor/fara dureri de corason/dar iubirea mea e pura/nu zace in ea pic de ura/la-nceput cand te vedeam cu ea/inima imi tresarea/eram foarte trista si plangeam/cand pe strada mea ajungeam/deseori imi amintesc cum ma tineai de mana/as di vrut iubira inca sa ramana/dar totul sa dus de rapa/relatia a trebui sa se rupa/asa sa terminat iubirea/dintre mine si-un baiat cu final neasteptat/a fost iubire de copil/pentru el cam inutil.
*Tragedie

viata mea-i o melodie/seamana cu o tragedie/in care eu mor/scrisa de un actor/din cauza ta/pentruca sentimentul de dragoste ma macina/iar tu nu-mi impartaseai/dragostea ce-o detineai/era o iubire neimpartasita/iar tu imi spuneai ca am ales persoana gresita/ce rau ti-am facut eu tie?/ti-am compus o poezie/in care-ti explic/ca vreau sa ma ridic/s-ajung la inima ta/ca sa-ti pot da/sufletelul meu/ce suspina dupa al tau.

*Nu te pot uita

suflet chinuit/si de tne amagit/eu tie tot tiam oferit/iar tu mai dezamagit/ma intrebi"ce ai?"/dar tu totusi vedeai/ca bine numi era/si asta din cauza ta/plangeam si pe ascuns sufeream/cand pe tine te vedeam/cu alta pe banca in care ma sarutai/si in barte ma tineai/spunandumi "nu am sati dau drumul niciodata/chiar daca va veni alta fata/tu minteai/acum mi-am dat seama ca glumeai/cand in brate ma tineai/si dragoste imi jurai/nu-ti pot uita chipul/nu-ti pot uita zambetul/nu este nimeni care sa ma aline/in afara de tine.
Acestea sunt o parte din poeziile compuse de mne
Ce va urma este tot facut de mine.
*Ce ciudat e ca in doua zile toata iubirea pe care ti-am purtat-o s-a transformat in cea mai puternica ura . Dar nu e vina mea.E doar vina ta. Nu o sa te iert niciodata .Niciodata pentru asta.Credeam ca nimic nu poate sa ne desparta si am facut tot ce era posibil ca sa nu te supar , dar nu ti-a pasat!BLestem ziua in care ai intalnit-o pe EA.NU ea plangea cand nu te vedea o secunda ,nu ea te iubea asa de mult ! Mi-as dori sa nu te fi cunoscut niciodata.Sa fii doar un cosmar din care dimineata sa ma trezesc si sa spun .Ce bine ca a trecut! Dar nu esti! Te vad in fiecare zi ! Ma bantui !Te vad si in vis si in realitate ...mereu ! Ai fost ,esti si vei fi mereu prima mea iubire.Si stii ca n-o sa te uit .MA DOARE!da nu stiu ce ma doare cel mai tare...ca nu mai esti langa mine sau ca pe tine nu te doare.straight face sau ca nu te-a durut nicidoata.
*De ce a trebuit sa cunosc iubirea de la aceasta varsta frageda ? Simt ca sunt prea tanara pentru asta…prea tanara sa sufar . Nu imi place suferinta , e un sentiment foarte crud, am simtit asta pe pielea mea.Cat de greu este sa te gandesti la persoana iubita ,dar in acelasi timp sa stii ca ea nu se gandeste la tine …Cat de greu este sa te gandesti ca te-a iubit si din cauza unei greseli .nu te mai iubeste . Asta inseamna suferinta .Regretul dupa cel pe care l-ai pierdut .

Te iubesc.Tu ai fost primul pe care l-am iubit si cel pe care il voi iubi mereu .Tu esti motivul meu sa traiesc , daca n-ai mai fi tu nu stiu ce s-ar intampla cu mine .Nu vreau sa traiesc fara tine .Nu vreau sa ne despartim niciodata . Nu te voi uita in viata mea .la tine ma gandesc mereu …tu esti in inima mea .Nu vreau pe nimeni altcineva .doar pe tine .Ca te iubesc si nu vreau sa pleci niciodata din viata mea .Fiecare secunda fara tine ma doare ...cu cat trece mai mult ma doare mai tare . Si tremor cand te vad si cand vorbesti cu mine , la fel cum tremur la fiecare sarut sau atingere ….As vrea sa fii langa mine acum …sa te ating si sa ne iubim . Suntem doar doi copii si tu stii asta .dar iubirea de copil e cel mai puternic sentiment. … Cand esti copil si iubesti .te atasezi de persoana pe care o iubesti…si nu vrei sa plece niciodata …pur si simplu esti ,,legat’’ de el si nu vrei sa-I dai drumul .Il iubesti atat incat sa-ti dai viata pentru el .Si i-ai da orice , numai sa simti ca si el te iubeste … i

Prima iubire.Ce sa zic despre prima iubire .Poate veni in viata ta si la 12,dar si la 20 de ani .Prima iubire e cea mai pura.Nu o uiti niciodata.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| UnUrsuletsMaiMic a răspuns:

Bunaaa :]

sper sa te ajut :

~ Si tot ce am sperat, placut, urat sau parasit.s-a terminat ca cica totul are un sfarsit. :]

E bine sa stii ca nu poti sa fugi de tine, Si ca doar in filme actorii supravietuiesc printre ruine!"

Dar prea multi m-au ranit doar pentru faptul ca am iubit!"

"Daca am vreun vis pierdut? - am toate visele pierdute din cauza lui!"

O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi. Că se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi."

Şi dacă as putea sa dau timpu’ inapoi, As vrea sa pot face ceva ca sa uit de noi.

• N-am stiut Ca toate lucrurile bune sunt doar bune la-nceput Nu, nu, nu, N-am stiut Ca dragostea o pretuim numai atunci cand a trecut N-am stiut Ca fericirea nu se cumpara, cu toate ca am vrut. straight face

●Sa NU crezi. ca petele` Se sterg rapid `Din Sufletul Meu` sunt clipe pe care nu le pot uita. ciudat. tie iti spuneam ca esti clipa mea. oh go on

Îmi desenez un curcubeu când tot în jurul meu e cenuşiu, că poate mă trezesc cu el pe cer şi stiu că e prea devreme să fie prea tarziu. E replica pe care o scriu când nu mai ştiu ce vreau sa fiu, când nu mai sper şi n-am cuvinte să descriu.

~ Am Învăţat Că Viaţa E Ðură.Ðar Încă Иu Am Învăţat Să Mă Ridic Ðupă Fiecare Łovitură. :[

si`mi doresc atat de multe incat nu stiu ce vreau de fapt!

N-au ramas decat amintiri, tu te-ai schimbat. M-ai facut sa plang prea des, am renuntat! N-au ramas decat pozele pe care le-am pierdut, o data cu gandul ca mai demult te-am avut!

M-ai iubit cu adevarat sau te-ai jucat? Mi-ai promis ca ai sa ma ti, dar m-ai lasat sa cad oh go on

Aveam o naivitate exagerata cand visam. Credeam ca totul e atat de usor, ca-mi trebuie doar aripi sa zbor. Dar odata cu anii visele mor.

Un pix,un jurnal si mii de ganduri,amintiri ramase,scrise in acele randuri!

Sunt poveşti,sunt cuvinte,sunt multe şi multe clipe,sunt versuri,sunt filme in care te regăseşti tu,pe tine!

Am crezut ca am lumea la picioare Am crezut ca tot ce e frumos nu dispare Am crezut ca impreuna trecem peste tot Dar mi-am dat seama ca nu mereu Iubirea trece si prin foc

Si dupa cativa ani poate ca il vei suna si va vedea cat de mult te-ai putut schimba![; x]"

~Albastru e cerul care'l priveai mirat de mic, acum nu'ţi mai pasã dacã e sau nu nemãrginit...

As vrea sa dau timpu-napoi Sa pot sa sterg orice pata Sa te mai vad cum dormi cu tricoul meu macar o data...

Viata ta e in alb si negru ca nu`ti permiti culori In timp ce altii,in filmul vietii lor isi cumpara actori

si in gand, raman doar cateva amintiri si cand te gandesti la ele uneori uiti sa respiri.

•Stiu ca ii datorez atat de multe, Ca uneori imi schimba viata`n cateva secunde.

•Detalii, nu ma obosesc sa tin minte. Am invatat ca e bine sa nu crezi in cuvinte. oh go on

•Ea mai crede si-acum in iubiri ce nu dor. Dar stie ca-n zori toate visele mor. Ea plange in somn si rade prea rar. Dar ea vrea si acum sa te vada macar:X

♥ Mii de nopți amare, așteptând raze de soare. Mii de zile în alb-negru, sperând la pete de culoare! (:
♥ Căci la sfârșit rămâne știrea că am plecat, dar amintirea arde încă în piept adâncă precum jarul unui foc. Nu o să uit niciodata cum statea în fața la bloc! (:
♥ A ramas cenușa speranțelor stinse! (:

♥ Te`ai dus prea departe, n`am putut să te`ajung. Acum plâng în memoria celui mai puternic gând! (:
♥ Unde ai dispărut? Când? De ce? Cu cine? Îmi rămâne o imagine și doar niște suspine!
♥ Lucrurile privite cu dispreț cer multă voință. Cu ușurință poți cauza cuiva suferïnță!
♥ Te trezești din vis, și vezi, totul e schimbat, copacii s.au vestejit, și cerul e înnorat.
•Viaţa este o piesă de teatru, iar noi suntem actorii ei. Jucăm cu rolul neînvăţat şi nu e nimeni să ne sufle când ne-am încurcat.
•E prea tarziu sa`mi para rau…Stiu binee!
•Spun ca sunt Ok cand de fapt nu mi`e usor
Amintirile m-apasa si ma dor
•Si imi amintesc de noi, imi amintesc de tine. De zilele in care totul mergea bine

fundita?batting eyelashes

| madamadalinuta a răspuns:

Nu e nici o problema pentru categorie :] se mai intampla
desigur kiss am sa iti scriu niste poezi triste :

Hai ramai cu mine
Sau ramai cu bine
Poate asa-i mai bine
Daca nu-ti convine
Nimeni nu te tine
Poti sa faci ce vrei de maine.

Uitarea sigur va veni
Vor trece clipele pe rand
Cand la trecut te vei gandi
Pastreaza-ma o clipa-n gand.

Ma dor ochii pentru ca nu te pot vedea,
Bratele-mi sunt goale pentru ca nu te pot imbratisa,
Buzele-mi sunt reci ca nu te pot saruta,
Inima mi se frange ca nu esti a mea!

Vezi tu,nu pot sa te uit
Fiind ca te iubesc prea mult.
Insa tie ti-e usor,
Mie insa imi vine sa mor.

Intr-o zi ne-am intalnit
Si ne-am placut si ne-am iubit.
Lumea parca a innebunit
Si intr-o zi ne-a despartit.

Lacrimi amare imi acopera ochii
Cand noaptea la tine stau si privesc,
Iar somnu-i departe nu pot sa-l apropii
Si doar la tine stau si ma gandesc.

sau :
Ascult unele melodii
Si-mi vine sa plang, tu nu stii
Cand ma gandesc ca nu esti langa mine
As vrea sa plec de-acasa si sa fug la tine.

Vreau sa-mi bag inima-n pieptul tau
Si sa-mi sugi sufletul meu
Si toata iubirea care ti-o port
As vrea sa te omor cu a mea iubire pe un port.

Sa te ia dragostea mea
Sa ma fugaresc cu tine tare as vrea
Ia mai du-te-n sufletul meu
Ca mai facut sa te iubesc mereu.

Nu pot sa te mai las iubirea mea
Te sarut dulce pe gurita ta
Te blestem sa ma iubesti mereu
Sa nu pleci de langa mine, sufletul meu.
sau :
acum cateva statusuri :

Iubirea este spovedania dintre două suflete.

Singura diferenţă între iubire şi dumnezeu este de diagnostic.

Ajunsesem să fiu gelos pe oglindă.Era atâta de frumoasă Încât reflecţia luminii făcea dragoste cu zâmbetul ei.

Apropo de iubire, Romeo şi Julieta ar considera prezentul ca fiind o utopie.

Ar trebui sa fim conştienţi că atunci când vine vorba de iubire, nu putem să uităm decât eventual, sa arhivăm temporar.

Aşteptând după tine Dumnezeu s-a plictisit să mă aştepte la judecata de apoi.Atât de tare te-am iubit.

Căutăm iubirea în cimitire ale memoriei şi fericirea în amintiri pe care la momentul oportun, le-am renegat.

câte anotimpuri trebuie să Îmbrace inima mea distanţa dintre noi să Încapă Într-o bătaie de clopot?

Ce alibi să am Înaintea lui Dumnezeu pentru a Îmi justifica depărtarea de el, atâta vreme cât iubindu-te, tu erai Dumnezeu?

Cuvintele sunt prea puţine. Dacă am comunica prin bătăile inimii ar fi mai multe de spus.

Dacă iubirea a devenit un emoticon pe messenger, o să Îi dau lui Dumnezeu un buzz mâhnit că m-a uitat printre oameni.

Dacă nu te-aş fi iubit necondiţionat poate că inima mea ar fi dispusă să renunţe la tine, fără atât de multe condiţii.

Dacă viaţa este un tren şi moartea un terminal aşa cum spunea Paler, atunci cu siguranţă iubirea este biletul de călătorie.

Există o singură stare de geniu. Aceea În care doi oameni care se iubesc, exprimă prin fiecare gest, echilibrul perfect.

Iubirea este cea mai inaltă formă de artă.

Iubirea este de fapt ceea ce ne poate salva sufletele de neant Într-o lume În care neantul este la el acasă.

Iubirea e Dumnezeu În stare amorfă.

Iubirea este imperativul sentimental care certifică faptul că existenţa umană nu este una total iluzorie.

Iubirea este rugăciunea la care Dumnezeu îşi apleacă întodeauna urechea.

Iubirea e senzaţia care dă iluzia că poate să existe o lume mai bună.

iubire: a te sinucide cu entuziasm.

. În ceea ce mă priveste, să plouă tot anul. Te-am ascuns intre două bătăi de inimă.

Nici un chirurg nu poate explica de ce uneori, fractura creată Între doi oameni care se iubesc, e iremediabilă.

Nu de singurătate mă tem.Mi-e frică de ce aş putea face singur în singurătate.Singurătatea în doi în schimb e remarcabilă, sublimă, genială.

O iubire pierdută echivalează cu o religie fără Dumnezeu.

Prin iubire Dumnezeu a Încercat traducă pe limba oamenilor absolutul.

sper ca te.am ajutat :]
funa?batting eyelasheskiss

| Mgdxx a răspuns:

Cerul plange cu lacrimi de sange, ca ai luat-o pe ea si m-ai uitat pe mine!sad
Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.
cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru... ma-i lasat sa plec
Sunt ca un inger fara aripi... fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate... sad
Daca crezi in vise.atunci vei dormi toata viata...sad
Am invatat ca nu poti face pe cineva sa te iubeasca... tot ce poti face este sa fi o persoana iubita, restul depinde de ceilaltzi.
Am invatat ca oricat mi-ar pasa mie, altora s`ar putea sa nu le pese...
Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere si doar cateva secunde s`o pierzi
Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata ci PE CINE ai
Am invatat ca nu trebuie sa te compari cu ceea ce pot altii mai bine sa faca. ci cu ceea ce poti sa faci tu
Am invatat ca nu conteaza ceea ce li se intampla oamenilor... ci conteaza ceea ce pot eu sa fac pentru a rezolva
Am invatat ca oricum ai taia... orice lucru are 2 fete
Am invatat ca trebuie sa te despartzi de cei dragi cu cuvinte calde... s`ar putea sa fie ultima oara cand ii vezi...
Am invatat ca poti continua inca mult timp... dupa ce ai spus ca NU MAI POTZI
Am invatat ca eroii sunt cei care fac ce trebuie, cand trebuie, indiferent de consecintze
Am invatat ca atunci cand sunt suparat am DREPTUL sa fiu suparat, dar nu am dreptul sa fiu si rau
Am invatat ca prietenia adevarata continua sa existe chiar si la distanta... iar asta e valabil si pentru iubirea adevarata
Am invatat ca, daca cineva nu te iubeste cum ai vrea tu... nu inseamna ca nu te iubeste din tot sufletul
Am invatat ca indiferent cat de bun iti este un prieten... oricum te va rani din cand in cand... iar tu trebuie sa-l iertzi pentru asta
Am invatat ca nu este totdeauna de ajuns sa fi iertat de altii... cateodata trebuie sa invetzi sa te iertzi pe tine insutzi...
Am invatat ca indiferent cat de mult suferi, lumea nu se va opri pentru durerea ta
Am invatat ca oamenii la care tii cel mai mult, iti sunt luatzi prea repede
Am invatat sa iubesc, ca sa pot fi iubit
Am invatat cca o persoana care este draguta cu tine, dar se poarta urat cu chelnerul, NU este o persoana draguta(foarte important... fi foarte atent la asta... nu exista exceptzii)
Am invatat ca cel mai bine e sa fi om, nu sa te gandesti mereu cum sa profiti de unul sau de altul
Am invatat ca daca vrei sa ai ceva trebuie sa luptzi si sa mergi inainte fara sa te uiti, sa ceri aprobarea celor din jur
Am invatat sa ma bucur de fiecare zi ca si cum ar fi ultima
Am invatat ca increderea se castiga
Am invatat sa accept
Am invatat sa traiesc
Am invatat ca daca`i ajutzi pe altii din tot sufletul, primesti inzecit inapoi

Cel mai trist este sa te indragostesti d baiatul p care il iubeste cea mai buna prietena a ta, stiind ca n-ai nicio sansa, dar asta-i dragostea nu te poti abtine, e dureros sa stii ca nu -l poti avea... Doare, trece... Trece oare? Doare si nu trece.

Am pierdut tot ce aveam şi după aceea mi-am dat seama că nimic din ce am pierdut nu era al meu într-adevăr.

Ai FoSt FrUkTuL InTeRzIs DiN KrE Am GuStAt... acum Fara tine ToTuL E schimbaT
cand omul drag te-a parasit nu regreta ca te-a iubit a fost un las si te-a lasat nu regreta ca a plecat se va intoarce intr-o zi si eu din nou iti va vorbi...nu-l asculta inselator cu glasul lui nemuritor.ca el sin nou v-a pleca si tu din nou vei suferii cum ai facut din prima zi

Cel Mai Dureros Mod De A`ti Fi Dor De Cineva E Sa Stai Chiar Langa El, Stiind Ca Nu Il Poti Avea...

Nu rascoli cenusa trecutului
Ce vor iesi scantei
Care te vor arde!crying

in ziua in care te- ai nascut.a plouat, Au fost lacrimile lui dumnezeu.care a pierdut cel mai frumos inger pe care il avea.crying

imi va fi dor.
imi va fi rece.
dar timpul nu va vindeca...
ci doar va trece... sad
Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare...