| »°°♥♠Emo Girl a*♠♥°°» a întrebat:

Imi Puteti Spune va rog niste statusuri sau poezii triste de dragoste!sad[cele mai multe si frumoase primeste fundita]hee hee!:X

Răspuns Câştigător
| Rihanna a răspuns:

Si uite-asa ajung din nou sa-ti multumesc
si nu te-nvinuiesc ca si eu mereu gresesc
si te ranesc si stiu ca doare
si mai stiu ca tu tii relatia-n picioare...
poate n-o sa fiu cu tine mereu
stiu ca asta-mi va fi greu
dar te voi tine-n suflet exact acolo
si fara tine inima mereu imi va fi solo
dincolo de tot, dincolo de toate
te voi bantui frumos prin vise doar cu soapte

Zambeste pentru mine oricat ar fi de greu.Ne descurcam noi cum ne-am descurcat mereu!

îmi voi imagina că alerg cu tine de mână şi ne vom împiedica de valuri…că mă ţii în braţe când soarele iese din mare, ca'mi şopteşti că răsăritul e mai frumos şi soarele mai fericit când mă iubeşti…

Stiu ca'i datorez atat de multe, ca uneori imi schimba viata in cateva secunde

Si daca maine mor, stiu ca intr'un dormitor... exista o persoana careia o sa'i fie dor!

Cuz this life`s too long And this love's too strong So baby know for sho' That I'll never let you go

Vreau sa zburam printre priviri false, minciuni si ura lumii. Sa inchidem ochii si sa zburam.sa nu ne pese de ce spun unii

De vrei sa fim impreuna mereu de-acum.Ne prindem mainile-n catuse.Eu si TU

Noua, ne'a fost dat sa ni se impleteasca drumul. Fara sa stim, tresarim cand ne simtim parfumul. Iubesc atingerea moale a mainilor tale.Cand in somn, tresar in vis si's atins de petale.

4 răspunsuri:
| Drums a răspuns:

Ai p google destule.
cauta si u...:d
o sa gasesti multe

| Daniel TM a răspuns:

Incearca aici poate gasesti ce vrei:
http://www.tpu.ro/cauta/?keyword=STATUSURI

| Andreea1119 a răspuns:

Ramai asa cum esti acolo in lumea ta
Nu vrei sa schimbi nimic dar atunci nu ma schimba
Sa iti dai seama ca ar lipsi ceva,
Atunci cand o sa vezi ca nu mai sunt in preajma ta
Sa te gandesti doar la mine mereu
Si ce ai in jur sa iti spuna doar numele meu, mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catelus cu parul' cret, Tica tica tica - m-a batut mamica, Sade rata pe butoi... etc.
Daca nu-mi dai funda, iti doresc sa te paraseasca iubitu'.