| aripifrante a întrebat:

Se accepta relatie dintre veri de gradul 2? am auzit multe fapte de asta si se zice ca e pacat! voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

O mare prostie

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca chiar nu puteti - sau nu vreti - sa va abtineti, macar sa nu o faceti fara PREZERVATIV!

| ATHOS a răspuns:

Nu sunt recomandate relatiile intre rude pana la gradul IV.

| evelynne a răspuns:

In nici un caz nu se acceptahappy

| Andru1996 a răspuns:

Nu vreau sa dezamagescsad dar relatiile sunt "interzise" pana la rude de gradul 7 daca esti cresti ortodoxsad

| DevilLife a răspuns:

Nu le am eu cu credinta dar nu e bine. daca nici respectivii nu cred in Domnu atunci sa se gandeasca la consecintele reale.pai daca ajung sa se iubeasca si sa se casatoareasca si sa faca un copil...acel copil o sa fie handicapat ca in toate cazurile astea dintre rude.nu va ganditi la fizic ci la bolile de psihic ca epilepsia sau pur si simplu lipsa de luciditate.eu una nu sunt de acord cu aceste relatii pentru ca intr-un fel ne batem joc de niste oameni.

| RobertClaudiu a răspuns:

Poi avand in veere ca nu sunteti veri de gradul 1 nu este nimic pacat pentru ca nici macar nu aveti acelasi sange asa ca bafta.

P. S: trimite-mi si mie un mesaj cu ceai facut ce hotarare ai luat mersi SUCces

| aripifrante explică:

Andru1996 nu ma dezamagesti deloclaughing si RobertClaudiu id-ul mei e ilieanamaria84 despre ce e vb. ca nu inteleghappy intra sunt online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, daca asta implica si datul de bani imprumut!

| Sebastien a răspuns:

Faci sida

| s3by a răspuns:

Incest...