| nicol2111 a întrebat:

Se apropie ziua indragostitilor si nu am prieten si ma simt mai ciudat pentru ca pr mele au pr si eu nu...cum as putea sa imi fac un pr?
raspuns urgent va rogg

6 răspunsuri:
| costel24ro a răspuns:

De ce trebuie sa iti faci un prieten ca fii in rand cu colegele? iti faci un prieten ca simti nevoia sau ca iti place cineva, nu ca sa fii in and cu altii, asta nu e rezolvare.iti faci prieten si p 15febr ii spui ca nu mai ai nevoie de serviciile lui? sau ca v-ati combinat ca sa fii in rand cu prietenele? daca ele nu mai au,te descotorosesti si tu de el? nu e corect, nici pentru tine, nici pentru el.alege un baiat care iti place si vb.da-i de inteles ca il placi! iar o fata poate cuceri imediat un baiat! banuiesc ca esti micuta,nu invata sa iti faci prieteni la comanda/nevoie,ca te inveti gresit, si se vede mai tarziu, fii mai rationala! succes!

| BGI a răspuns:

Asta e principala problema mondiala? Eu as zice sa stai linistita si sa nu iti faci un prieten doar de dragul de a-ti face, si sa iti faci in momentul in care crezi tu ca tii la acel baiat, si ca el ar merita.

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Stai calma! Daca prietenele tale au un iubit asta nu inseamna ca musai trebuie sa ai si tu.Ca sa ai un iubit si o relatie trebuie sa iti asumi anumite responsabilitati. Daca vrei un prieten doar ca asa este''la moda'' mai bine ai lasa-o balta.Trebuie sa vrei tu si sa fi pregatita pentru asta.

| oaneoane a răspuns:

Foarte simplu; te dezbraci in pielea goala si spui ca vrei un prieten. Nici nu iti imaginezi ce efect o sa aiba asta, si dupa nu o sa te mai plangi niciodata ca nu ai prieten!

| anonima20 a răspuns:

Salut.pai daca nu te simti sa o faci, nu trebuie sa o faci.doar in cazul ca iti place de cineva...si oricum asta k ziua indragostitilor e doar o zi...oh go on. dupa nu mai e.asa caoh go on.stai linistita

| Marina01 a răspuns:

Te plangi ca n`ai prieten/a de ziua indragostitilor?
Gandeste-te la cei care n-au mama de ziua
mamei straight face. sad