| gio23 a întrebat:

Se apropie Ziua Indragostitilor si nu stiu ce sa ii iau prietenei mele. Un sfat?

8 răspunsuri:
| Love4ever.EU a răspuns:

O inima mare de plus pe care sa scrie ''TE IUBESC" Cu siguranta ii va placea si se va gandi tot timpul la tine...ba chiar va dormi si pe eabig grin

| seby8873 a răspuns:

20 de trandafiri rosi iar in mijloc unul alb artificial cu un biletel in el pe care sa scrie..."am sa te iubesc pana cand trandafirul alb se va ofili" ceea ce e imposibil deoarece e artificial...succes

| mihaeelaa a răspuns:

Cel mai dragut ar fi un buchet de trandafirithinking Sau o floare la ghiveci pentru ca nu se usuca ca si trandafirii.Si poate o declaratie de dragoste ar fi cel mai frumos.Nu cred ca e important sa cheltuiesti cat mai multi bani sau sa ii iei ceva cat mai mare. Fa-o sa se simta cea mai fericita si cu siguranta va fi cea mai fericitalove struck

| OkMaVrei a răspuns:

2 ursi care se saruta si un lant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si cei ii place adica mie prietenu meu anul trecut mi-a facut cadou imens adica ma adus la mare si pe plaja scrie te iubesc!love struckhappysau poti sa ii iei un urasulet care scrie i love you, sau o poza cu amandoi in forma de inimioara, o perana in forma de inimioara cu poza ta pe ea ca sa se gandeasca la uh noapteatonguenuj ce vrei e important sa vina din suflet happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi frumos daca iai pregati o masa romantica, sai cumperi un buchet de trandafiri pentru ca femeilor le plac trandafiri

| andreea_1522 a răspuns:

Ziua indragostitilor : - Ar fi frumos daca ai pregati o masa prietenei tale si sa-i daruesti un buchet de trandafiri

| andreea_1522 a răspuns:

De fapt eu le-am zis amandoua cu masa romantica