| Sisjjssjjsjs a întrebat:

Se mai întâmplă ca unui băiat înalt care merge la sală să îi placă de o fată mai plinuță (nu obeză sau supraponderală) și mică de statură?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba l pe el, doar el stie

| Sistemulxxl a răspuns:

Da. Eu am 1, 85 m, 90 kg iat toate cele 3 foste sotii nudepaseau, 45m dar aveau toate peste 85 de kg. E bine pe moale.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Băi prăjină cu mușchii agățați la afumat ce boală ai băi nene? Dacă o placi ce contează ce ar zice lumea

| Sisjjssjjsjs explică (pentru Paracetamol0lol):

Cred că ai înțeles greșit. Iubitul meu este băiatul pe care l-am descris iar eu sunt fata

| Slv07 a răspuns (pentru Sisjjssjjsjs):

și ce anume dorești cu întrebarea asta, sa te lauzi ca te f.e unu care merge la sala, tu neavând nicio abilitatea sa zic asa care sa te facă sa meriți unul din asta? sau îți e teama ca în scurt timp te lasa