| EdyEdy999 a întrebat:

aceasta intrebare este numai pentru fete!
Deci fetelor ce baiat v-ar place unul mai inalt sau mai scund de statura?
Astept raspunsurile *)...

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

E prea generala intrebarea.
Toate fetele vor spune ca prefera un barbat mai inalt ca ele.
Dar asta nu inseamna ca nu se vor indragosti si de unul mai scund daca atinge ceva in sufletul lor.
Eu personal consider ca barbatul trebuie sa fie mai inalt ca mine macar cu un cap. Nu vreau ca daca ma urc pe tocuri sa ii scuip seminte in cap sau sa il folosesc pe post de suport de cot.

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa fie mai inalt ca mine

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Nu totul se rezuma doar la cat este de înalt un om sau cat e de scund si nici la cati cm are p... Depinde si de caracter, e mult mai important decât aspectul fizic. Când nu ai printi, te multumesti si cu calul laughing

| RAY a răspuns:

Edy nu inaltimea conteaza si banii, in viata conteaza banii, sanatatea, norocul restul le faci tu singur referitor la fete cu banii ai ce fata vrei, bafta multa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-ar plăcea*winking
Nu contează înălțimea că doar nu îl plac pentru faptul că e pălugă sau e pitic.

| Cristiann25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu il corectezi pe el?! "înălțima" laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristiann25):

Mă face tastatura de râs sad
Nu-i așa că mă ierți? :-s

| Cristiann25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inainte sa-i corectezi pe altii trebuie sa te uiti mai intai la tine! In fine nu-mi prind mintea ca vad ca dai raspunsuri ca un copil de 14-15 ani " Nu-i așa că mă ierți? :-s ". Bafta!

| EdyEdy999 explică (pentru anonim_4396):

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu il aleg pe ala scund, dar nici pe ala mai inalt decat mine cu jumatate de metru. Cred ca undeva la mijloc, gen mai mare cu 20 maxim 30 de cm mai inalt decat mine, ar fi ok!

| Teardrop a răspuns:

Întrebarea e prea la modul general. Depinde.

Şi fetele sunt înalte şi scunde. De obicei, unei fete nu-i place ca tipul să fie mai scund ca ea. De-aici încolo depinde.
Unora le plac băieţii mult mai înalţi ca ele.
Altora băieţii mai scunzi.
Depinde cât de tare-i place să se simtă dominată.

| Madayna a răspuns:

Eu fiind inalta e normal sa-mi doresc ca iubitul meu sa fie mai inalt decat mine.

| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

Nu sunt fata, dar iti garantez ca sunt tot felul de fete pe planeta asta. Care plac baieti inalti, scunzi, potriviti, grasi, slabi, facuti, schilozi, cu penisul mare, extra mare, mic, mediu, care nu plac DELOC, fete care vor zilnic, lunar, fete care plac bruneti, blonzi, sateni, negri, tigani, turci, barbosi, barbieriti, par lung, cheliosi, tatuati, cu ochelari. Nu stiu ce alte exemple sa-ti mai dau, ideea e ca fiecare place ceva anume. Nu ai cum sa nu gasesti big grin Mult noroc happy

| EdyEdy999 explică (pentru AdevărulGolGoluţ):

Nu... asta a fost doar o intrebare eu sunt un baiat de 14 ani cu o inaltime trecuta peste masura iar cei din clasa mea rad de mine ca sunt inalt cand unii ni imi ajung nici pana la barbie.am ajuns sa stau si cu fete cu doi ani mai mare.dar mersi oricum pentru raspuns

| SaraaaaL a răspuns:

Mie peste 1 70 happy

| MariaMarty a răspuns:

Mie una mi-au placut si baietii scunzi si cei inalti, de o perioada m-am dat pe cei inalti si slabi dar si baietii mai scunzi au farmecul lor happy