| anonim_4396 a întrebat:

Se merita sa iti vinzi virginitatea cu 500.000 euro? varsta : 18

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

laughing Nu stiu ce sa zic. Daca nu ai prieten si nu te intereseaza cine te dez.irgineaza da.Adica cu banii astia poti traii fericita aproape toata viatawinking.

20 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Putin cam ciudata intrebarea.dar dupa parerea mea nu merita. Hai sa spunem ca la 500-1 mil euro e tentant, dar cum ramane cu lumea din jur care va cataloga persoana respectiva in feluri si feluri + altele care nu se zic
?
Lumea face ceea ce vrea cu propria viata.
O zi buna

| Amelya02 a răspuns:

Sa stii ca sunt destui care n`au ce face cu banii, nu m-a pacalit nimeni stai linistit laughing

| Lexy ♥ a răspuns:

Eu zic ca NU oricare ar fi suma, dar fiecare face ce vrea cu viata lui.Varsta nu conteaza, degeaba ai 18 ani daca gandesti ca un copil de 6 ani.
Nu degeaba se spune ca banul este zeul la care se-nchina toti.

| alessia a răspuns:

Eu zi ca nuhappy Na, banii astia daca o sa ai noroc in viata o sa-i obtii. Speranta moare ultima, si cine stie, viitorul tau prieten poate ii va avea, si nu-ti va cere sa te culci cu el pentru asta! Gandeste-te bine inaintehappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dpdv "financiar", se MERITĂ!

Din păcate sad NU vei găsi "prostul"!

Când ai banii în cont, să mă anunţi şi pe mine rolling on the floor

Oricum, după părerea mea, eşti foarte NAIVĂ!

Ţine cont că am 42 de ani şi nu-s un copilaş care-şi dă cu părerea.

NU se obţin banii ăştia nici în Dubai ( cum s-a mai afirmat pe-aici )!

Toate cele bune.

| Amelya02 a răspuns (pentru bursuc001):

Da o cautare pe internet..si vezi, se iau si mai multi.

| h3r a răspuns:

O să-ți zică : **** mea valorează cât 500.000 de euro, nu meriți dar mă sacrific.

| Oana92 a răspuns:

Depinde de caracterul tau...dar de fapt daca aveai caracter si principii nu mai puneai o astfel de intrebare...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu primesti banii astia niciodata, fii serioasa!

| Amelya02 a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi tu.

| anonim_4396 explică (pentru Amelya02):

Cind ii vei avea in cont, sa ma anunti si pe mine. promisiuni se pot face pentru a te pacali. Cum spune si @ROBsessedAddictedAndDevotedToRobertPattinson, nici in Dubai nu obtii atit!

| Raiiiisa a răspuns:

Daca tu consideri ca meriti sa iti vinzi si p**da, atunci se merita.

Oricum, tu esti de parere ca o **** zbarcita ar face o treaba mai buna decat una in puteri.
Si de ce zic asta, pentru ca de obicei bosorogii cu multi bani cumpara virginitatea fetelor, pentru ca nu au parte in fiecare zi de o virgina!
Sa nu crezi ca unu la 20 de ani o sa-ti cumpere tie virginitatea, si cu atatia bani, cand ala poate sa aiba ce femeie vrea si chiar si o virgina.

Tu stii ce vrei, dar oricum eu as alege-o pe cea nezbarcita.

| irrumator30 a răspuns:

Asta te transforma din domnisoara in curva de lux. Si cred ca cu asta am spus totul.

| cllaudDia a răspuns:

Din punctul meu de vedere numai prostituatele iau bani pentru sex. Daca vrei sa iti pierzi virginitatea fa-o din dragoste, nu pentru bani.

| secret093 a răspuns:

Daca totul va ramane secretul vostru, o poti face pentru suma asta, dar nu stiu ce sa zic. Poate 5000 de euro si tot mi se pare mult. De fapt ...trebuie doar sa faci ce-ti spune inima big grin
Bafta! :*

| Twichh a răspuns:

Nu se merita happy

| anonimlove123 a răspuns:

Depinde de ce vrei tuu acuma orii ca vrei sa te distrezzi si o sa ai pe putin 5 parteneri,, iubiti,, ori ca o faci cu unu si tit da bani nu-s ...asta daca nu cazi in alta extreama si faci sex pe bani.eu una nas faceoo pentru ca vreau sa ma logodesc mai intai dar nu-s snoaba si ce mai cumontica disponibila ar faceo daca vede banii in fata eiii acuma doar sa te si asiguri ca sunt reali

| estehaos a răspuns:

Daca esti baiat, atunci se merita.

| Mimilus a răspuns:

Interesant cine ta propus asta?

| lorenane a răspuns:

Da