| Puffulets ♥ a întrebat:

Se pare ca am o infectie la rinichi. E grav? Trece daca beau ceva antibiotice? [Nu am fost la doctor] dar mi-am dat seama prin mai multe motive. Si mama mea m-a intrebat fel si fel de chestii si o zis ca e clar ca e infectie la rinichi ca si ea o patit asta.

Răspuns Câştigător
| bkmad a răspuns:

Infectia la rinichi poate duce la cele urinare si urinare cu sange ai foarte mare grija. mama mea a patit la fel si poti lua antibiotice si diferite pastile ar fi bine sa consulti un doctor

5 răspunsuri:
| greenish a răspuns:

Nu. Nu se merita absolut deloc. Pana la urma trebuie sa ne gandim ca nu e nici primul si nici ultimul. Barbati sunt pe lumea asta multi, nu are rost sa suferim. Si daca un barbat te face sa suferi, inseamna ca nu te merita happy

| greenish a răspuns:

Scuze pentru raspunsul meu, dar eu raspunsesem la o alta intrebare de a ta.Si anume ' Credeti ca se merita sa suferim dupa un barbat?'. Nu stiu de ce mi-a ajuns raspunsul aici. Scuze inca o data.

| Puffulets ♥ explică:

Nu e nimic greenish :*
E bun si raspunsul tau. Mersi:*

| stefan_4644 a răspuns:

Pai nu inteleg cum "se pare". Daca ai fost la medic ti-ar fi zis exact ce sa faci si la ce sa te astepti. Daca nu ai fost si te dor pot sa fie multe lucruri nu te lua dupa ce zic prietenii/vecinii etc sunt multe afectiuni.Deci sfatul meu e sa nu bei nimic pana nu te duci la doctor, iar daca el tia prescris tratamentul urmeaza-l.In general nu sunt grave deloc trec repede, altele sunt grave care te duc in insuficienta renala, care e nasoala dar nu e cazul tau.sunt la medicina deci stai relaxata. Dar du-te intotdeauna la medic astea sunt sfaturi generale numai dupa un consult se poate lua o concluzie.bafta.

| voice a răspuns:

Nu inteleg ce antibiotic sa 'bei'