| symina12 a întrebat:

Se poate ca prima data cand am facut-o sa nu ma fi dezvirginat complet?

Răspuns Câştigător
| llllllllllll a răspuns:

Da se poate. Deoarece himenul se poate sa fi fost elastic, si sa nu se rupa de la primul contact. E posibil doar sa fie putin fisurat. Mie de ex mi s-a rupt de tot la al doilea contact sexual. Deci in concluzie, da se poate sa nu te fi dezviirginat complet.
Bafta kiss

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Himenul este posibil sa se fi rupt incomplet, dar asta nu inseamna ca ai mai fi virgina. Virgina este doar o femeie care nu a avut nici un contact sexual.

| monyk a răspuns:

BUna, din punct de vedere psihic nu mai esti virgina dar se poate oarecum sa nu te fi dezvirginat complet ca se poate ca himenul sa fie foarte elastic si sa nu se fi rupt complet, dar oricum tot nu mai esti virgina odata ce himenul este deflorat.

| Floreenofficial a răspuns:

Da! Daca esti posesoarea unui himen elastic putin probabil sa te fi dezvirginat.

| tyana a răspuns:

Se poate! Sper totusi sa nu ai 12 ani!

| madalicious a răspuns:

Da se poate. Daca ai himenul elastic, in urmatoarele dati cand vei face dragoste, himenul se va rupe, si vei fi dezvirginata complet, daca asta iti doresti.

| yanny`s a răspuns:

Orice e posibil, acum tu stii cum ai facut`olaughing

| TheMihutz a răspuns:

Noi de unde vrei sa stim?

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Da, se poate. Dar sper ca acel "12" de la nick`ul tau nu e varsta ta! :O

| gux2 a răspuns:

Da se poate oricum nu ai de ce sa te ingrijorezi daca asa ti s-a intamplat si tie bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da