| Alinutza00002 a întrebat:

Am făcut sex pentru prima data acum un an. A băgat-o de câteva ori și mi-a curs puțin sânge. Țin sa Menționez ca eram in prima zi de ciclu si nu știu exact de unde provenea sângele. De atunci nu am mai făcut deloc și el a spus ca nu m-a dezvirginat complet. Care sunt șansele sa mai fiu încă Virgina?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In niciun caz NU te mai poti considera ca ai mai putea fi VIRGINA din moment ce s-a produs un contact real intre cele 2 organe genitale si mai mult de atat ''pasarica''ta a fost penetrata repetat de mai multe ori. Insa exista posibilitatea ca ''pasarica'' ta sa fie in continuare NEDEFLORATA in cazul in care membrana care acopera partial intrarea in vagin numita HIMEN nu s-a rupt si nici lezat si este in continuare intreag si la locul sau, fiindca structura sa este elastica si a permis ca penisul sa treaca prin perforatia/gaura care existenta in ea din nastere. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Fix zero la sută.

| Emilian65 a răspuns:

In urma actului sexual facut cu iubitul tau nu mai poti fi virgina.

| Andreeush a răspuns:

Nu te mai poți considera virgină o dată ce ai avut primul act sexual, indiferent cum sa desfășurat și cât a durat.

| GouDidodino a răspuns:

0 sanse, te pomenești că iti pare rau si ai vrea sa fii din nou virgină

| Ale5184 a răspuns:

Daca te-a penetrat adanc, nu mai sunt sanse.

| Ansodshsjxbskxbbz112 a răspuns:

Esti gravidă in doispe' luni

| 80XxALEXxX08 a răspuns:

Pai depinde nu prea ar ave cum sa nu te dezvirgineze complet si mai este o chestie daca atunci cand ti-a curs sangele ai simtit o durere in afara de faptul ca oricum simteai laughing s-ar putea sa nu mai fii