| Seduction a întrebat:

Se poate castiga banii din filme amateur? eu cu prietena mea am fii de acord sa ne filmam in timp ce intretinem relatii sexuale. Unde pot de ex sa vand filme sau cum fac pentru a scoate ceva banuti?

11 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Depinde acum și ce vârste aveți.

| MadalynaOke a răspuns (pentru Azµre):

O sa-i vedem la stirile de ora 17:00. laughing

| h3r a răspuns:

Vrei să te faci de râs?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca acceptati un al treilea partener o sa castigati multi bani

| stark47 a răspuns:

Se pot castiga bani, insa din cate am auzit, nu atat de multi. pornografia a luat prea multa amploare si nu cred ca mai poti fi "inedit" in acest domeniu.

| sensualus a răspuns:

Depinde la ce nivel de casting ajungi

Răspuns utilizator avertizat
| andreiush25 a răspuns:

Daca e HD ai ceva sanse... daca e facut cu o camera VGA ..Sorry pal.

| suntZeu a răspuns:

Nu dar sigur ar arata fain la stirile de la ora 19

| AllePuffu a răspuns:

Scuza-ma ca iti zic, dar prietena ta e un pic mai mult psihopata daca accepta sa faca asta, pentru ca ea, ca fata, se va face de raslaughing

| 22andreea22 a răspuns:

Nu vad dc ati face asta? gandeste-te ca poate la un moment dat vei avea o slujba buna si da' seful peste filmuletul tau...m? ce zici, te cam da afarahee hee sau poate vei avea copii si vor da ei peste filmulete, poate dau parintii, colegii, cunostinte. nu e asa simplu sa iei o decizie dintr-asta. iti sugerez sa nu va pripiti, stiu ca suna bine sa faci bani usor dar totusi gandeste-te si la dezavantaje. probabil nu o sa scoti cine stie ce bani asa cum a zis si stark, industria asta a luat un super avant si ar fi cam imposibil sa veniti cu ceva nou care sa mearga. imagineaza-ti ca sunt unii care chiar muncesc sa faca un film xxx, investesc si scot bani frumosi, doar nu crezi ca venind tu cu un amarat de clip o sa faci avere.