| iubita_7611 a întrebat:

Se poate obtine orgasm daca un baiat ii face sex oral unei fete?
funda love struck

9 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Da, se poate ajunge la orgasm fara penetrare numai prin stimularea clitorisului, depinde si daca fata accepta sexul oral.

| MikyMi a răspuns:

Dap!

| NickiMinaj a răspuns:

In niciun caz.

| tarziu a răspuns:

Daca stie cum sa ii faca, DA!

| bianca_1157 a răspuns:

Cea mai sigura cale spre orgasm este contactul clitoridian direct, de aceea sexul oral are mai mult efect.Majoritatea barbatilor se grabesc sa ajunga la orgasm si uita ca mai suntem si noi pe acolo. Insistati mai mult in pozitia in care tu sa fii deasupra. in aceasta pozitie, tu detii controlul si poti avea parte de stimularea clitoridiana. De asemenea, iubitul tau trebuie sa mai insiste asupra preludiului. Asculta-ma si poate ai noroc de data asta! Succes!

| c76650531 a răspuns:

Incercatii

| bells a răspuns:

Cu sigurantahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Se numeste orgasm extravaginal.

| Leon_6397 a răspuns:

Da,sigur